Główna strona / Sprzęt AGD / Małe AGD do domu / Oczyszczacze powietrza

Xiaomi Mi Air Purifier 3H
FJY4031GL

Wydajność 380 m3/h. Poziom hałasu 64 dB. Czujnik wilgotności. Moc 38 W. Funkcja Sleep. Funkcja Turbo.
Xiaomi Mi Air Purifier 3H   - 1
Xiaomi Mi Air Purifier 3H  - 2/5Xiaomi Mi Air Purifier 3H  - 3/5Xiaomi Mi Air Purifier 3H  - 4/5Xiaomi Mi Air Purifier 3H  - 5/5

732 zł
595 zł (netto)
z VAT, plus dostawa
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Zbliżone produkty
Philips HU 4801/01 Philips HU 4801/01
379 zł
Wydajność nawilżania 200 ml/h. Pojemność zbiornika wody 2 L. Czas działania 8 godziny. Zasięg działania 25 m². Poziom głośności 26 dB.
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk
Heat Tech Purifier  Heat Tech Purifier
644 zł
W rzeczywistości może ogrzać pomieszczenie o powierzchni 40m2. Moc cieplna: 1800 (900 + 900) W. Pilot. Nie nagrzewa się. 3 tryby pracy. Tryb oszczędzania energii. Kółka ułatwiające transport.
porównaj
Więcej info
W magazynie 5 i więcej sztuk
Philips AC1214/10 Philips AC1214/10
999 zł
Usuwa 99,97% cząsteczek PM2.5, alergenów, gazów, bakterii i wirusów. Tryb antyalergenowy. Blokada rodzicielska. Zdalne sterowanie przez aplikację mobilną.
porównaj
Więcej info
W magazynie mniej niż 5 sztuk

Xiaomi Mi Air Purifier 3H
FJY4031GL

Opis produktu
Prawdopodobnie masz jedno lub dwa miejsca, w których czujesz się najbardziej komfortowo i szczęśliwie, jak Twój pokój, biuro, kawiarnia, którą zawsze odwiedzasz w czwartki, galeria sztuki itp. Miejsca te pomagają uwolnić Twój umysł od zmartwień czekających za ich murami, ale czy mogą gwarantować bezpieczeństwo w ich wnętrzu, jeśli chodzi o jakość powietrza? Wreszcie jest oczyszczacz, który obejmuje większy obszar i nadaje się do każdego z powyższych miejsc. W porównaniu z poprzednią generacją oferuje doskonałe oczyszczanie, które może być stosowane w pomieszczeniach o powierzchni 126m²!

Pierwszy etap filtracji obejmuje przechwytywanie dużych cząstek, takich jak ludzkie włosy i kurz. Kratka wykonana jest z PET (nasyconego poliestru), dzięki czemu jest odporna na działanie kwasów, a także olejów.

Filtr wykonany przez TOREY angażuje się podczas drugiego etapu filtracji. Pozwala to zneutralizować zanieczyszczenia o rozmiarach mniejszych niż mikrony, takie jak PM2.5, które stanowią poważny problem. Ma niewielki opór powietrza, praktycznie nie powodując hałasu, dzięki czemu idealnie nadaje się do nocnej pracy.

Mi Air Purifier  działa bardzo cicho, dzięki czemu można go używać w nocy, bez zakłócania snu – sekret tkwi w ulepszonej konstrukcji filtra. Wentylator osiowy i kanał powietrzny zostały połączone, co pomogło nie tylko zredukować hałas, ale także zapewnić bardziej płynny i mocniejszy przepływ powietrza.

Aplikacja Mi Home pozwala mieć pełną kontrolę nad urządzeniem Mi Air Purifier, bez względu na to, gdzie jesteś. Zapewnia wiele potrzebnych funkcji, dzięki czemu urządzenie jest wygodniejsze i łatwiejsze w obsłudze. Kiedy jesteś w biurze, możesz sprawdzić, jak zmienia się jakość powietrza w Twoim domu w ciągu dnia i zaplanować automatyczny czas włączania, aby po powrocie do domu całe mieszkanie powitało Cię świeżym i czystym powietrzem.

Wydajność 380 m3/h
Moc 38 W
Poziom hałasu 64 dB
Czujnik wilgotności
Funkcja Sleep
Funkcja Turbo
Tryb Auto
WiFi

Instrukcja obsługi w języku angielskim.Specyfikacja
Długość przewodu zasilania: 1,5 m
Poziom hałasu: 64 dB
Waga (kg): 4, 95 kg
Wymiary (mm): 240 x 240 x 520
EAN: 6934177710612
Kolor: Biały
Moc (W): 38 W
Zawartość opakowania
Filtr HEPA
Kabel
ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.