ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Lampy studyjne

Godox SL-60W, video light
GDXSL60W

Bezpłatna dostawa
Uniwersalne, ciągłe źródło światła LED o temperaturze światła dziennego 5600K. Panel informacyjny z tyłu lampy dostarcza wszystkich istotnych informacji. Współczynnik oddawania barw CRI ponad 93.
Godox SL-60W, video light  - 1
Godox SL-60W, video light - 2/5Godox SL-60W, video light - 3/5Godox SL-60W, video light - 4/5Godox SL-60W, video light - 5/5

619 zł
503 zł (netto)
Szt.
Gwarancja: 24 miesiące
W magazynie 5 i więcej sztuk

Produkt jest w naszym magazynie dystrybucyjnym.

Zamów dzisiaj do godz. 13:30, a towar wyślemy do Ciebie jeszcze dziś.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Godox SL-60W, video light
GDXSL60W

Opis produktu

SL-60W
Uniwersalne, ciągłe źródło światła LED o temperaturze światła dziennego 5600K, dobrze nadające się do filmowania jak i fotografii. Lampa zapewnia wysoką jasność i dokładność kolorów. Intuicyjna konstrukcja lampy obejmuje tylny wyświetlacz LCD i pokrętło do regulacji jasności w zakresie 10-100%. SL-60W działa na zasilaniu 100-240 VAC co sprawia, że jest zdatna do użytku na całym świecie.

Wysoka jakość
Trwała i wytrzymała aluminiowa obudowa, stabilną pracę gwarantuje palnik LED zaopatrzony w duży radiator, a także wbudowany wentylator do sprawnej wentylacji lampy. Dodatkowo bezpieczeństwa pilnuje moduł zabezpieczający przed przegrzaniem.

Panel LCD
Panel informacyjny z tyłu lampy dostarcza wszystkich istotnych informacji, takich jak jasność, temperatura lampy, kanał i grupa. Wygodne pokrętło do regulacji jasności świecenia w zakresie 10-100%.

Odwzorowanie kolorów
Współczynnik oddawania barw CRI ponad 93, TLCI ponad 95 sprawia, że obiekty na filmach i zdjęciach mają autentyczny i naturalny kolor, co oszczędza czas i pieniądze w przypadku postprodukcji.

Sterowanie
Wbudowany odbiornik, sterowany pilotem RC-A5 (dostępny oddzielnie) pozwala na zdalne sterowanie lampą. Bardzo łatwo korzystając z kanałów i grup sterować kilkoma lampami ustalając indywidualne parametry pracy jednej, kilku lub wszystkich (również z możliwością wyłączenia).Instrukcja obsługi w języku angielskim.

Specyfikacja
Waga (kg): 1,6 kg
Wymiary (mm): 230 x 240 x 140
Kolor: Czarny
EAN: 6952344210307
Moc (W): 60 W
Zawartość opakowania

Czasza
Osłona palnika
Kabel zasilający

ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.