Główna strona / Aparaty fotograficzne / Akcesoria fotograficzne

Zhiyun Smooth 4 Biały
C030016E1

Bezpłatna dostawa
Gimbal Stabilizator ręczny do smartfonów i kamer sportowych Zhiyun Smooth 4 Zhiyun Smooth 4 zamienia smartfon lub kamerę sportową w profesjonalna kamerę do nagrywania filmów, pomagając w tworzeniu stabilnego i płynnego materiału filmowego za pomocą samego telefonu lub kamerę!

441 zł
359 zł (netto)
-35%
678 zł
Oszczędzasz 237 zł
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski przy zakupie wszelkich aparatów cyfrowych oraz obiektywów.

Zhiyun Smooth 4 Biały
C030016E1

Opis produktu

Śledzenie obiektu
Smooth 4 z dużą precyzją obsługuje śledzenie obiektów. Po obramowaniu obiektu, który chcesz śledzić na ekranie, stabilizator zrobi za Ciebie całą resztę.

Lekki i wytrzymały
Wysokiej jakości materiały i ergonomiczna konstrukcja modelu Smooth 4 sprawiają, ze jest on zarówno wytrzymały, lekki jak i wygodny w utrzymaniu.

Płynne zbliżanie i precyzyjne ustawianie ostrości
Obracając duże i łatwe w użyciu pokrętło sterowania, możesz płynnie powiększać lub pomniejszać scenę i tworzyć bardziej zróżnicowane zdjęcia. Po naciśnięciu przycisku śledzenia ostrości pokrętło zmieni się w kontroler śledzenia ostrości, w którym można ręcznie ustawić ostrość, kreując więcej możliwości w zakresie kadru.

Płynne zbliżanie i precyzyjne ustawianie ostrości
Obracając duże i łatwe w użyciu pokrętło sterowania, możesz płynnie powiększać lub pomniejszać scenę i tworzyć bardziej zróżnicowane zdjęcia. Po naciśnięciu przycisku śledzenia ostrości pokrętło zmieni się w kontroler śledzenia ostrości, w którym można ręcznie ustawić ostrość, kreując więcej możliwosci w zakresie kadru.

Tryb PhoneGo zapewnia szybsze przejście pomiędzy scenami
Używając tylny przycisk możesz wprowadzić Smooth 4 w tryb "PhoneGo", który natychmiast uwalnia pełny potencjał wszystkich silników i dostosowuje sie do szybszych ruchów podczas np. biegania lub filmowania z jadącego samochodu / roweru itp. Teraz możesz filmować bez zmartwień o poruszone sceny – wykonasz je tak szybko, jak chcesz!

Ekspert od trybu poklatkowego
Smooth 4 może być używany do wykonywania zaplanowanych efektów poklatkowych i niestandardowych zdjęć poklatkowych. Dzięki wszystkim możliwym ustawieniom kata wzdłuż trzech osi, gimbal wprowadza Cie do świata nowych sposobów tworzenia potężnych scen poklatkowych. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

Specyfikacja
Kolor: Biały
Nośność (kg): 0,21 kg
Wymiary (mm): 123 x 105 x 328
Waga (kg): 547 kg
Zawartość opakowania

Pliki multimedialne


ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.