ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Fotografia / Aparaty cyfrowe / Lustrzanki

Canon EOS 1D X Mark II Body
0931C010

Rozszerzony obszar ostrzenia z 61 punktami AF, w tym 41 punktami krzyżowymi i 5 punktami podwójnie krzyżowymi (wszystkie punkty można wybierać pojedynczo) zwiększa swobodę podczas kadrowania obiektów. Nawet przy f/8 możesz korzystać z wszystkich 61 punktów, w tym 21 punktów krzyżowych. W połączeniu z zaawansowanym trybem AI Servo AF III+ i systemem EOS Intelligent Tracking and Recognition aparat EOS-1D X Mark II zapewnia niebywale ostry, precyzyjny autofokus.

22990 zł
18691 zł (netto)
z VAT, plus dostawa
-20%
28898 zł
Oszczędzasz 5908 zł
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Zbliżone produkty
Canon  Micro Fiber Lens Cloth Canon Micro Fiber Lens Cloth
-28%
23 zł
Ściereczka do czyszczenia optyki Canon Micro Fiber
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk
JJC CL-P4 JJC CL-P4
-26%
49 zł
JJC CL-P4 lekkie, kieszonkowe (wielkości długopisu) pióro do czyszczenia optyki. Skutecznie usuwa kurz, ślady odcisków palców i inne zanieczyszczenia z powierzchni soczewek i wyświetlaczy w aparatach cyfrowych i innych urządzeniach. Redukuje napięcie elektrostatyczne. Wysuwana szczoteczka (pędzel) z naturalnego włosia służy do usuwania kurzu i pyłków. Miękka, owalna końcówka pokryta irchą usuwa ślady innych zanieczyszczeń.
porównaj
Więcej info
W magazynie 5 i więcej sztuk
JJC mini pilot na podczerwień do Canon JJC mini pilot na podczerwień do Canon
-49%
51 zł
JJC pilot mini C-C1 Canon
porównaj
Więcej info
W magazynie 5 i więcej sztuk
JYC LB-C front and rear cap JYC LB-C front and rear cap
-40%
25 zł
ZAŚLEPEKI ZESTAW CANON BODY+OBIEKTYW LB-C
porównaj
Więcej info
W magazynie 30 i więcej sztuk
JJC MC-MSD16 Memory Card Case JJC MC-MSD16 Memory Card Case
-51%
49 zł
Etui JJC na karty pamięci SD/SDHC, skuteczna ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, możliwość przechowywania kart w portfelu, niewielkie rozmiary (zbliżone do karty płatniczej)
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk

Canon EOS 1D X Mark II Body
0931C010

Opis produktu

Canon EOS 1D X Mark II

Rozdzielczość, czułość i dynamika
Sercem aparatów EOS-1D X Mark II jest matryca CMOS opracowana przez Canon, która wyznacza początek nowej generacji profesjonalnej jakości obrazu w linii EOS. Dzięki poprawionej wydajności zbierania światła i możliwości przekształcania tego światła w sygnał cyfrowy matryca cechuje się wysoką czułością i wydajnością w redukowaniu szumów przy niskich i wysokich zakresach czułości ISO, a także szerokim zakresem dynamiki umożliwiającym uchwycenie szczegółów w ciemnych obszarach.

Bądź w centrum wydarzeń dzięki szybkiej i wydajnej pracy aparatu.
Aparat EOS-1D X Mark II, przełamujący kolejne bariery szybkości fotografowania, pozwala wykonywać zdjęcia do 14 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE lub do 16 kl./s w trybie Live View dzięki zastosowaniu szybkich procesorów DIGIC 6+ oraz nowego układu napędu lustra. W przypadku stosowania nośników CFast 2.0™ aparat pozwala wykonywać serie zdjęć obejmujące maks. 170 14-bitowych obrazów RAW bez kompresji.

Zachwyć swoją publiczność ekscytującą jakością obrazu
Potęga rozdzielczości 4K ożywi wszystkie obrazy. Aparat umożliwia wewnętrzne rejestrowanie na nośnikach CFast 2.0™ (zalecane) materiałów w jakości 4K (4096 × 2160) do 60p lub materiałów w jakości Full HD do 120p przeznaczonych do nagrań w zwolnionym tempie. Ekran dotykowy LCD wraz z układem AF Dual Pixel CMOS, współpracującym z wszystkimi obiektywami EF firmy Canon, pozwala łatwo i dokładnie ustawiać ostrość i śledzić punkt AF podczas filmowania oraz w trybie Live View.

Wykorzystaj maksymalnie czas fotografowania. Zminimalizuj wszystko inne.
SuperSpeed USB 3.0 oraz łączność Gigabit za pośrednictwem kart Wi-Fi Ethernet lub przekaźnika WFT-E8 zapewnia ogromną swobodę podczas pracy w dowolnym miejscu. Z kolei wbudowany moduł GPS może automatycznie aktualizować czas w przypadku zmiany strefy czasowej, łącząc się z globalną siecią satelitów GPS. Dzięki funkcji kadrowania i zmiany rozmiaru możesz wysyłać ujęcia tak, jak powinny wyglądać – bez korzystania z komputera.

Tryb AI Servo AF III+
W trybie Canon AI Servo AF III+ zastosowano algorytm AF, który wraz z systemem EOS iTR (Intelligent Tracking and Recognition) zwiększa czułość śledzenia w ujęciach charakteryzujących się nagłymi ruchami obiektów, zapewniając precyzyjną i dokładną regulację ostrości nawet w trudnych warunkach.
W aparacie EOS-1D X Mark II wykorzystano sześć ustawień AF opartych na danych przypadkach, dzięki którym z łatwością wybierzesz najbardziej odpowiednią opcję dla konkretnego obiektu. Przypadki te są fundamentem dla różnych konfiguracji trzech ustawień AF: czułości śledzenia, śledzenia przyspieszania/zwalniania oraz automatycznego przełączania punktów AF. Parametry te można dostosować według własnych preferencji.

61-punktowy, rozszerzony obszar automatycznej regulacji ostrości
Fotografowie – profesjonalni i amatorscy – oczekują zwiększania obszaru obejmowanego przez punkty AF. W aparacie EOS-1D X Mark II punkty AF zostały umieszczone na szerszym obszarze – 8% szerszym w pionie w centrum obszaru oraz 24% szerszym w poziomie w strefie peryferyjnej – dzięki czemu zapewniają jeszcze więcej swobody w umieszczaniu obiektów w dowolnym miejscu podczas ustalania kompozycji ujęcia.
Fotografowie – profesjonalni i amatorscy – oczekują zwiększania obszaru obejmowanego przez punkty AF. W aparacie EOS-1D X Mark II punkty AF zostały umieszczone na szerszym obszarze – 8% szerszym w pionie w centrum obszaru oraz 24% szerszym w poziomie w strefie peryferyjnej – dzięki czemu zapewniają jeszcze więcej swobody w umieszczaniu obiektów w dowolnym miejscu podczas ustalania kompozycji ujęcia.
41 krzyżowych punktów AF i 5 podwójnie krzyżowych punktów AF1 to jeszcze więcej możliwości regulacji ostrości, które zapewnia EOS-1D X Mark II. Krzyżowe punkty AF zapewniają większą precyzję automatycznej regulacji ostrości na szerszym obszarze kadru, gwarantując poprawną ostrość, która jest niezwykle ważna w przypadku szybko poruszających się obiektów. Wszystkie 61 punktów AF oraz 41 krzyżowych punktów AF można wybierać pojedynczo.
1 Liczba punktów AF, krzyżowych punktów AF i podwójnie krzyżowych punktów AF zależy od używanego obiektywu.

61 punktów AF, w tym 21 krzyżowych punktów AF przy f/8
Fotografowie skupiający się na dzikiej przyrodzie i sporcie często muszą używać superteleobiektywów z konwerterami, aby znaleźć się bliżej obiektów. Taka konfiguracja ogranicza możliwości AF, ponieważ skutkuje ustawieniem przysłony na f/8. 1-punktowa zgodność AF przy f/8 w aparacie 1D X została znacznie usprawniona w aparacie EOS-1D X Mark II i obejmuje maksymalnie 61 punktów2, w tym 21 krzyżowych punktów AF. Tryb strefowego AF – znacznie ułatwiający śledzenie obiektów – oraz system EOS iTR AF zapewniają zaawansowane funkcje śledzenia nawet w przypadku zastosowania superteleobiektywu i konwertera.
2 Liczba punktów AF i krzyżowych punktów AF zależy od używanego obiektywu.

Specyfikacja
EAN: 4549292060492
Typ wizjera: Elektroniczny
Rozdzielczość filmu wideo: 4K (4096 × 2160)
Waga obudowy (g): 1340 g
Interfejs: SuperSpeed USB 3.0, HDMI
Osłona wizjera: 100%
Wymiary obudowy (mm): 158 × 167,6 × 82,6
Wielkość wyświetlacza: 3,2"
Typ akumulatora: LP-E19
Stosunek boków zdjęcia: 3:2
Wytrzymałość baterii: 1200 klatek
GPS: TAK
Format wideo: H.264, MPEG-4
Zawartość opakowania

Canon EOS 1D X Mark II
battery
strap

Pliki multimedialne


ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.