ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Fotografia / Aparaty cyfrowe / Mirrorless system cameras

Sony Alpha A7 IV + FE 28–70mm F3,5–5,6 OSS
ILCE7M4KB.CEC

Bezpłatna dostawa
Nowo opracowany, 33,0-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS w technologii BSI. Optyczny, 5-osiowy stabilizator w korpusie - kompensacja o 5,5 stopnia. Możliwość użycia formatu 4K 60p i 10-bitowego próbkowania 4:2:2.

13990 zł
11374 zł (netto)
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Sony Alpha A7 IV + FE 28–70mm F3,5–5,6 OSS
ILCE7M4KB.CEC

Opis produktu

Nowo opracowany, 33,0-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS w technologii BSI
Pełnoklatkowy przetwornik CMOS Exmor R™ wyróżnia się szybkością działania i doskonałą jakością obrazu. Miedziane okablowanie pozwala przyspieszyć przesyłanie danych i przetwarzanie analogowo-cyfrowe, a duża prędkość odczytu danych umożliwia nagrywanie obrazu 4K z 10-bitowym próbkowaniem 4:2:2 w formacie do 60p. Przetwornik zapewnia ponadto lepsze odwzorowanie kolorów, niski poziom szumów w całym zakresie czułości, 15-stopniowy zakres dynamiczny podczas fotografowania oraz większą dokładność systemu AF i stabilność ostrości.

Procesor obrazu BIONZ XR™ — nawet ośmiokrotnie szybsze przetwarzanie
Procesor BIONZ XR, zastosowany także we flagowych modelach α1 i α7S III, zwiększa szybkość przetwarzania nawet 8 razy. Realizuje w czasie rzeczywistym przetwarzanie danych AF, rozpoznawanie obrazu i korygowanie jakości obrazu, znacznie zwiększając wydajność przetwarzania filmów i fotografii. Obsługę interfejsu użytkownika, sieci i zarządzania plikami zaprojektowano tak, by zapewnić szybkie reakcje systemu obsługi niezależnie od bieżącego obciążenia przetwarzaniem w czasie rzeczywistym.

Pięknie odwzorowane obrazy z niskim poziomem szumu
Korzyści z zastosowania nowych podzespołów — wysoko wydajnego, 33,0-megapikselowego przetwornika obrazu i procesora - nie ograniczają się do samych liczb. Znajdują one odzwierciedlenie w miękkim, naturalnym wyglądzie karnacji, zdumiewającej szczegółowości krajobrazów i innych scen, lepszym odwzorowaniu kolorów i wyższej subiektywnej rozdzielczości zapewnianej przez ulepszone algorytmy. Standardowy zakres czułości ISO wynosi 100–51 200. Podczas fotografowania można go rozszerzyć do ISO 50–204 800, a podczas filmowania do ISO 100–102 400, zawsze uzyskując niski poziom zakłóceń.

Płynniejsze przejścia tonalne na 10-bitowych obrazach w formacie HEIF
Aparat α7 IV umożliwia zapis fotografii nie tylko w tradycyjnych formatach RAW i JPEG, lecz także w formacie HEIF (High Efficiency Image File). Płynne, 10-bitowe przejścia tonalne nadają bardziej realistyczny niebu i portretom, a 10-bitowa głębia zapobiega pogorszeniu jakości obrazu podczas edycji. Fotografie HEIF wykonane w trybie HLG można wyświetlać na zgodnych telewizorach BRAVIA 4K podłączonych przewodem HDMI, by oglądać obrazy o niezwykle szerokim zakresem dynamicznym.

Możliwość użycia formatu 4K 60p i 10-bitowego próbkowania 4:2:2
Aparat α7 IV daje imponujące możliwości nagrywania filmów. Indywidualny odczyt wszystkich pikseli umożliwia nagrywanie w formacie 4K 60p. Jeśli film 4K ma być nagrany w formacie 30p, można skorzystać z oversamplingu pełnej kłatki 7K, uzyskując wysoką rozdzielczość i dużą szczegółowość obrazu. Aparat pozwala na wewnętrzny zapis obrazu z 10-bitowym próbkowaniem 4:2:2, zapewniającym bardziej naturalne przejścia tonalne i większą swobodę edycji. Efektywność kodowania plików w formacie XAVC HS™ jest dwa razy większa niż w formacie MPEG-4 AVC/H.264.

Optyczny, 5-osiowy stabilizator w korpusie — kompensacja o 5,5 stopnia
W aparat α7 IV wbudowany jest precyzyjny stabilizator obrazu z czujnikami żyroskopowymi. W połączeniu z algorytmami stabilizacji obrazu pozwala on wydłużyć czas otwarcia migawki o 5,5 stopnia i pełniej wykorzystać potencjał 33,0-megapikselowej matrycy. Ta wbudowana w korpus stabilizacja pozwala efektywnie wykorzystywać szeroką gamę obiektywów. Kiedy przycisk spustu migawki jest wciśnięty do połowy, ekran podglądu na żywo wyświetla obraz ze stabilizacją, co jest szczególnie użyteczne dla użytkowników teleobiektywów i obiektywów do makrofotografii. Funkcję tę można łączyć z funkcjami Asysta MF i Powiększenie.

Szybszy, bardziej precyzyjny i dokładniej śledzący system Fast Hybrid AF
Dzięki połączeniu dwóch technologii AF — z wykrywaniem fazy i wykrywaniem kontrastu — system Fast Hybrid AF dokładnie ustawia ostrość nawet na małe obiekty lub na osoby znajdujące się na nocnym tle. Podczas fotografowania i filmowania 759 pól AF z wykrywaniem fazy gęsto pokrywa około 94% kadru. Oprócz tego aparat wyposażony jest w 425 pól AF z wykrywaniem kontrastu. Najnowszy, bardzo wydajny procesor obrazu analizuje w czasie rzeczywistym duże ilości danych z tych czujników, zapewniając imponujące działanie systemu AF.

Dwa gniazda na nośniki danych i obsługa kart CFexpress typu A
Dwa gniazda na nośniki pozwalają kontynuować zdjęcia nawet po zapełnieniu jednej karty pamięci. W obu gniazdach można używać kart SDXC/SDHC UHS-I i UHS-II, a w jednym także wysoko wydajnych kart CFexpress typu A. Karty CFexpress typu A umożliwiają bardzo szybki zapis, dlatego szczególnie dobrze nadają się do szybkich zdjęć seryjnych i nagrywania filmów 4K o wysokiej rozdzielczości i dużej przepływności.

Specyfikacja
Polskie menu: TAK
Obiektyw: FE 28–70mm F3,5–5,6 OSS
EAN: 4548736133785
Wymiary (mm): 131,1 x 96,4 x 79,8
Waga obudowy (g): 665
Czas naświetlania: 30 - 1/8 000
System ustawiania ostrości: 759 AF
Rozdzielczość: 33 Mpx
Wielkość wyświetlacza: 3", 3.0"
ISO - Czułość maksymalna: 51200
Rozdzielczość filmu wideo: 4K (3840x2160)
Typ czujnika: CMOS
Stabilizacja: TAK
Bluetooth: 4.1
Interfejs: HDMI, USB, WI-FI
3.5 mm audio cable: ANO
Wyświetlacz dotykowy: TAK
Zawartość opakowania
Akumulator
Zasilacz sieciowy
Przewód zasilający
Pasek na ramię
Przykrywka korpusu
Osłona stopki akcesoriów
Muszla oczna
Przewód USB-A - USB-C
FE 28–70mm F3,5–5,6 OSS
Pliki multimedialne


ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.