ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Aparat fotograficzny / Aparaty cyfrowe

Sony Alpha A7 IV Body + Sony FE 24-105mm f/4 G OSS SEL
ILCE7M4BSEL24105G.SY

Bezpłatna dostawa
Nowo opracowany, 33,0-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS w technologii BSI. Optyczny, 5-osiowy stabilizator w korpusie - kompensacja o 5,5 stopnia. Możliwość użycia formatu 4K 60p i 10-bitowego próbkowania 4:2:2.

17490 zł
14220 zł (netto)
Szt.
Gwarancja: 24 miesiące
W magazynie mniej niż 5 sztuk

Produkt jest w naszym magazynie dystrybucyjnym.

Zamów dziś, towar wyślemy w poniedziałek 25. 9..

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Sony Alpha A7 IV Body + Sony FE 24-105mm f/4 G OSS SEL
ILCE7M4BSEL24105G.SY

Opis produktu

Nowo opracowany, 33,0-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS w technologii BSI
Pełnoklatkowy przetwornik CMOS Exmor R™ wyróżnia się szybkością działania i doskonałą jakością obrazu. Miedziane okablowanie pozwala przyspieszyć przesyłanie danych i przetwarzanie analogowo-cyfrowe, a duża prędkość odczytu danych umożliwia nagrywanie obrazu 4K z 10-bitowym próbkowaniem 4:2:2 w formacie do 60p. Przetwornik zapewnia ponadto lepsze odwzorowanie kolorów, niski poziom szumów w całym zakresie czułości, 15-stopniowy zakres dynamiczny podczas fotografowania oraz większą dokładność systemu AF i stabilność ostrości.

Procesor obrazu BIONZ XR™ — nawet ośmiokrotnie szybsze przetwarzanie
Procesor BIONZ XR, zastosowany także we flagowych modelach α1 i α7S III, zwiększa szybkość przetwarzania nawet 8 razy. Realizuje w czasie rzeczywistym przetwarzanie danych AF, rozpoznawanie obrazu i korygowanie jakości obrazu, znacznie zwiększając wydajność przetwarzania filmów i fotografii. Obsługę interfejsu użytkownika, sieci i zarządzania plikami zaprojektowano tak, by zapewnić szybkie reakcje systemu obsługi niezależnie od bieżącego obciążenia przetwarzaniem w czasie rzeczywistym.

Pięknie odwzorowane obrazy z niskim poziomem szumu
Korzyści z zastosowania nowych podzespołów — wysoko wydajnego, 33,0-megapikselowego przetwornika obrazu i procesora - nie ograniczają się do samych liczb. Znajdują one odzwierciedlenie w miękkim, naturalnym wyglądzie karnacji, zdumiewającej szczegółowości krajobrazów i innych scen, lepszym odwzorowaniu kolorów i wyższej subiektywnej rozdzielczości zapewnianej przez ulepszone algorytmy. Standardowy zakres czułości ISO wynosi 100–51 200. Podczas fotografowania można go rozszerzyć do ISO 50–204 800, a podczas filmowania do ISO 100–102 400, zawsze uzyskując niski poziom zakłóceń.

Płynniejsze przejścia tonalne na 10-bitowych obrazach w formacie HEIF
Aparat α7 IV umożliwia zapis fotografii nie tylko w tradycyjnych formatach RAW i JPEG, lecz także w formacie HEIF (High Efficiency Image File). Płynne, 10-bitowe przejścia tonalne nadają bardziej realistyczny niebu i portretom, a 10-bitowa głębia zapobiega pogorszeniu jakości obrazu podczas edycji. Fotografie HEIF wykonane w trybie HLG można wyświetlać na zgodnych telewizorach BRAVIA 4K podłączonych przewodem HDMI, by oglądać obrazy o niezwykle szerokim zakresem dynamicznym.

Możliwość użycia formatu 4K 60p i 10-bitowego próbkowania 4:2:2
Aparat α7 IV daje imponujące możliwości nagrywania filmów. Indywidualny odczyt wszystkich pikseli umożliwia nagrywanie w formacie 4K 60p. Jeśli film 4K ma być nagrany w formacie 30p, można skorzystać z oversamplingu pełnej kłatki 7K, uzyskując wysoką rozdzielczość i dużą szczegółowość obrazu. Aparat pozwala na wewnętrzny zapis obrazu z 10-bitowym próbkowaniem 4:2:2, zapewniającym bardziej naturalne przejścia tonalne i większą swobodę edycji. Efektywność kodowania plików w formacie XAVC HS™ jest dwa razy większa niż w formacie MPEG-4 AVC/H.264.

Optyczny, 5-osiowy stabilizator w korpusie — kompensacja o 5,5 stopnia
W aparat α7 IV wbudowany jest precyzyjny stabilizator obrazu z czujnikami żyroskopowymi. W połączeniu z algorytmami stabilizacji obrazu pozwala on wydłużyć czas otwarcia migawki o 5,5 stopnia i pełniej wykorzystać potencjał 33,0-megapikselowej matrycy. Ta wbudowana w korpus stabilizacja pozwala efektywnie wykorzystywać szeroką gamę obiektywów. Kiedy przycisk spustu migawki jest wciśnięty do połowy, ekran podglądu na żywo wyświetla obraz ze stabilizacją, co jest szczególnie użyteczne dla użytkowników teleobiektywów i obiektywów do makrofotografii. Funkcję tę można łączyć z funkcjami Asysta MF i Powiększenie.

Szybszy, bardziej precyzyjny i dokładniej śledzący system Fast Hybrid AF
Dzięki połączeniu dwóch technologii AF — z wykrywaniem fazy i wykrywaniem kontrastu — system Fast Hybrid AF dokładnie ustawia ostrość nawet na małe obiekty lub na osoby znajdujące się na nocnym tle. Podczas fotografowania i filmowania 759 pól AF z wykrywaniem fazy gęsto pokrywa około 94% kadru. Oprócz tego aparat wyposażony jest w 425 pól AF z wykrywaniem kontrastu. Najnowszy, bardzo wydajny procesor obrazu analizuje w czasie rzeczywistym duże ilości danych z tych czujników, zapewniając imponujące działanie systemu AF.

Dwa gniazda na nośniki danych i obsługa kart CFexpress typu A
Dwa gniazda na nośniki pozwalają kontynuować zdjęcia nawet po zapełnieniu jednej karty pamięci. W obu gniazdach można używać kart SDXC/SDHC UHS-I i UHS-II, a w jednym także wysoko wydajnych kart CFexpress typu A. Karty CFexpress typu A umożliwiają bardzo szybki zapis, dlatego szczególnie dobrze nadają się do szybkich zdjęć seryjnych i nagrywania filmów 4K o wysokiej rozdzielczości i dużej przepływności.

Specyfikacja
Polskie menu: TAK
Wielkość wyświetlacza: 3", 3.0"
Obiektyw: Sony FE 24-105mm f/4 G OSS SEL
Wymiary (mm): 131,1 x 96,4 x 79,8
Rozdzielczość filmu wideo: 4K (3840x2160)
EAN: 4548736133754
Stabilizacja: TAK
Waga obudowy (g): 665
Czas naświetlania: 30 - 1/8 000
Interfejs: HDMI, USB, WI-FI
Typ czujnika: CMOS
ISO - Czułość maksymalna: 51200
3.5 mm audio cable: ANO
Bluetooth: 4.1
Wyświetlacz dotykowy: TAK
Rozdzielczość: 33 Mpx
System ustawiania ostrości: 759 AF
Zawartość opakowania
Akumulator
Zasilacz sieciowy
Przewód zasilający
Pasek na ramię
Przykrywka korpusu
Osłona stopki akcesoriów
Muszla oczna
Przewód USB-A - USB-C
Sony FE 24-105mm f/4 G OSS SEL
ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.