ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Aparat fotograficzny / Aparaty cyfrowe

Sony Alpha A7R V Body
ILCE7RM5B.CEC

Bezpłatna dostawa
Standardowy zakres ISO został rozszerzony do ISO 100-32 000. Zdjęcia seryjne z szybkością do 10 kl./s. 61,0 MP, pełnoklatkowy CMOS Exmor R™. Wi-Fi, HDMI, Bluetooth. 4K, 8K.

18990 zł
15439 zł (netto)
Szt.
Gwarancja: 24 miesiące
W magazynie mniej niż 5 sztuk

Produkt jest w naszym magazynie dystrybucyjnym.

Zamów dziś, towar wyślemy w poniedziałek 25. 9..

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Sony Alpha A7R V Body
ILCE7RM5B.CEC

Opis produktu
61,0 MP, pełnoklatkowy CMOS Exmor R™
Przetwornik obrazu Exmor R korzysta z technologii BSI, a w jego konstrukcji nie ma odstępów między mikrosoczewkami, co zwiększa czułość na światło i zapewnia szeroki zakres dynamiczny pomimo wysokiej rozdzielczości – 61,0 MP.

Szeroki zakres czułości: od ISO 100 do ISO 32 000
Standardowy zakres ISO został rozszerzony do ISO 100-32 000 (z możliwością rozszerzenia do ISO 50-102 400), a poziom hałasu został zmniejszony o pełny stopień w zakresie średniej czułości.

Nowo opracowany procesor SI
Najnowocześniejsza, oparta na pogłębionym uczeniu się technologia SI wykorzystuje szczegółowe informacje o kształtach i postawach ludzi. Znacznie poprawia dokładność rozpoznawania obiektów i pozwala wykorzystać pełną rozdzielczość aparatu. Lista kategorii obiektów rozpoznawanych przez sztuczną inteligencję powiększyła się między innymi o pojazdy i owady.

Zaawansowana, 5-osiowa optyczna stabilizacja obrazu
Cały system stabilizacji obrazu został zmodernizowany poprzez wprowadzenie nowego, precyzyjnego modułu stabilizującego, zaawansowanych czujników żyroskopowych i zoptymalizowanych algorytmów stabilizacji obrazu. Moduł stabilizujący dokładnie wykrywa i kompensuje drgania aparatu, znacznie rozszerzając zakres sytuacji, w których możliwe jest uzyskanie niezawodnej stabilizacji. Po raz pierwszy w serii α korpus zapewnia stabilizację będącą odpowiednikiem 8 stopni przysłony

Różne ustawienia rozmiaru i jakości obrazu RAW
Bezstratna kompresja obrazu RAW pozwala zapisywać dłuższe serie zdjęć o wysokiej jakości. Do wyboru są trzy rozmiary obrazów poddanych bezstratnej kompresji. Zdjęcia w rozmiarach M i S mają taką samą liczbę pikseli (26M/15M) niezależnie od tego, czy są zrobione w trybie pełnoklatkowym, czy APS-C. Pozwala to przełączać kąt widzenia między pełnoklatkowym a APS-C bez zmiany rozdzielczości obrazu.

Szybszy, dokładniejszy system AF
Olbrzymia moc obliczeniowa nowego procesora BIONZ XR i udoskonalone algorytmy znacznie poprawiły działanie systemu AF, który wykorzystuje ogromne ilości danych z przetwornika obrazu oraz pola AF, gęsto rozmieszczone w rozległej strefie. Dostępnych jest do 693 pól opartych na wykrywaniu fazy, pokrywających około 79% kadru. Szersza strefa AF oznacza także większą swobodę podczas kadrowania portretów w układzie pionowym itp. Gdy wybrany jest tryb AF-S, system AF działa precyzyjnie w oświetleniu od –4,0 EV (odpowiednik ISO 100, obiektyw F2.0).

Stała dostępność funkcji „Ostrość DMF”
Podczas fotografowania w trybie automatyki ostrości AF-C lub AF-S można w dowolnym momencie obrócić pierścień regulacji ostrości, aby włączyć tryb ręcznej regulacji ostrości. Dzięki temu, jeśli na przykład system AF przełączy ostrość na inny obiekt, prosty obrót pierścienia przeniesie ostrość na początkowy obiekt.

Bracketing ostrości
Aparat α7R V pozwala zrobić do 299 zdjęć, na których stopniowo zmienia się punkt ostrości. Użytkownik może określić interwały zmian i przebieg sekwencji. W rezultacie można później wybrać najlepszy obraz z serii lub użyć programu komputerowego, by zastosować technikę Focus Stacking i stworzyć obraz o sztucznie powiększonej głębi ostrości, w pełni wykorzystujący wysoką rozdzielczość aparatu.

Odczyt wszystkich pikseli matrycy w celu nadania filmom 8K niewiarygodnej rozdzielczości
Format XAVC HS umożliwia wewnętrzny zapis materiału filmowego o wysokiej rozdzielczości, w jakości 8K 24p (25p), z użyciem wydajnej kompresji HEVC/H.265. Pozwala to w pełni wykorzystać najlepsze cechy obiektywów Sony oraz rozdzielczość zapewnianą przez przetwornik obrazu i odczyt wszystkich pikseli. Wiernie utrwalone będą nawet najdrobniejsze detale. Jeśli materiał filmowy 8K ma być docelowo przekształcony w obraz 4K, można go kadrować w postprodukcji. Zapewnia to bezcenną elastyczność podczas edycji.

Obsługa dotykowa podczas zdjęć i odtwarzania
Dotykając ikony na ekranie fotografowania/filmowania, można szybko włączyć lub wyłączyć funkcje „Ostrość dotykiem”, „Śledzenie dotykiem” i „Zdjęcie dotykowe”. Podczas odtwarzania dotknięcie powoduje wybór obrazu. Wyświetlony obraz można powiększać i zmniejszać, rozsuwając lub zsuwając dwa palce. W celu uzyskania optymalnego sterowania można wyregulować czułość reakcji na dotyk.

Niepowtarzalny, 4-osiowy monitor LCD zwiększający elastyczność w czasie zdjęć
Nowo opracowany przez firmę Sony monitor LCD z 4-osiową regulacją łączy funkcjonalność standardowego uchylnego monitora z uniwersalnością otwierania na bok. Możliwość nieskrępowanej regulacji kąta w pionie i poziomie zapewnia większą elastyczność podczas zdjęć

Dwa gniazda zgodne z kartami CFexpress typu A
Aparat α7R V jest wyposażony w dwa gniazda na nośniki danych. Obsługują one karty CFexpress typu A i karty SDXC/SDHC klasy UHS-I i UHS-II, co umożliwia szybki odczyt i zapis dużych ilości danych. Aparat pozwala zapisywać te same dane na obie karty w celu stworzenia kopii zapasowej. Użytkownik może również zdecydować się na rozdzielenie fotografii i filmów lub obrazów w formatach JPEG (HEIF) i RAW. Dostępny jest także tryb naprzemienny, w którym zapis fotografii i filmów jest automatycznie przełączany na drugą kartę.

System zasilania USB PD (Power Delivery) do szybkiego ładowania
Aparat α7R V jest zgodny z systemem zasilania USB PD, który pozwala dostarczyć większą moc z zewnętrznego źródła. Po podłączeniu do portu USB Type-C® zasilacza USB lub powerbanku zgodnego z PD można zasilać aparat lub ładować wewnętrzny akumulator 3–4 razy szybciej niż w poprzednim modelu.
Specyfikacja
Rozdzielczość: 61,0 Mpx
Prędkość wykonywania serii zdjęć: 10 fps
Wielkość wyświetlacza: 3,2"
Rozdzielczość filmu wideo: 4K (4096 × 2160), 8K (7 680 × 4 320)
Typ czujnika: CMOS
Stabilizacja: TAK
Bluetooth: 5.0
Interfejs: HDMI, USB, WI-FI, Bluetooth
Czułość ISO: 100 - 32000
EAN: 4548736145603
Wymiary (mm): 131,3 x 96,9 x 82,4 mm
Waga obudowy (g): 738
Czas naświetlania: 30 - 1/8 000
System ustawiania ostrości: 567 AF
Zawartość opakowania
Akumulator
ładowarka
Pasek na ramię
Przewód USB-A — USB-C
Pliki multimedialne


ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.