ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Dom i ogród

Tefal GC712D12 Optigrill
GC712D12

Bezpłatna dostawa
Optigrill: Zawsze perfekcyjne rezultaty grillowania, Doskonałe rezultaty przy każdej potrawie. Grilluj różne składniki, w tym warzywa. Perfekcyjnie dobrana temperatura i czas. Zawsze czyste i lśniące urządzenie.
Tefal GC712D12 Optigrill  - 1
Tefal GC712D12 Optigrill - 2/5Tefal GC712D12 Optigrill - 3/5Tefal GC712D12 Optigrill - 4/5Tefal GC712D12 Optigrill - 5/5

Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Tefal GC712D12 Optigrill
GC712D12

Opis produktu

Poznaj innowacyjne urządzenie OptiGrill+ Snacking&Baking z trybem manualnym i 4 ustawieniami temperatury, dzięki któremu masz nieograniczone możliwości przyrządzania grillowanych potraw. Dzięki technologii Automatic Sensor Cooking, OptiGrill+ Snacking&Baking automatycznie wykrywa ilość składników i ich grubość, dzięki czemu jest w stanie dostosować temperaturę i czas grillowania dla osiągnięcia idealnych rezultatów. Specjalny wskaźnik i system dźwiękowy pozwalają kontrolować proces przygotowania mięsa i zakończyć grillowanie w momencie, w którym osiągniesz efekt dokładnie taki, jak lubisz: krwisty, średnio lub mocno wysmażony. 6 dostępnych programów grillowania pozwoli Ci przyrządzić Twoje ulubione dania: burgery, kurczaka, panini/grillowane kanapki, kiełbasę/wieprzowinę, czerwone mięso i rybę. Więcej możliwości oferuje tryb do mrożonej żywności oraz forma do pieczenia znajdująca się w zestawie: pozwala ona piec, podgrzewać/odgrzewać lub zarumieniać potrawy. Formę można bezpiecznie myć w zmywarce. Urządzenie posiada również takie cechy jak: nieprzywierające płyty z odlewu aluminiowego nachylone pod kątem 7°, powierzchnię roboczą 600 cm2 odpowiednią do przygotowania potraw dla 2 do 4 osób, oraz dużą tackę, w której zbierają się soki i tłuszcz z grillowania. Komfortowe użytkowanie zapewniają nienagrzewające się uchwyty.

Zawsze perfekcyjne rezultaty grillowania
Dokładny wskaźnik poziomu wysmażenia. Specjalny wskaźnik pokazuje poziom wysmażenia i emituje sygnał dźwiękowy na każdym etapie. Dzięki temu wiesz, kiedy Twoje danie będzie przygotowane, tak jak lubisz!

Doskonałe rezultaty przy każdej potrawie
6 programów automatycznych. Przygotuj idealnie potrawy, dzięki 6 programom do grillowania:  burger, drób, kanapki, kiełbaski/wieprzowina, czerwone mięso, ryby.

Grilluj różne składniki, w tym warzywa
Tryb manualy z regulacją temperatury. Przygotuj każdy rodzaj potrawy, dzięki trybowi manualnemu z 4 ustawieniami temperatury.

Perfekcyjnie dobrana temperatura i czas
Pomiar grubości mięsa podczas grillowania. Urządzenie natychmiast wykrywa grubość produktów umieszczonych na grillu i dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania dla perfekcyjnych rezultatów.

Zawsze czyste i lśniące urządzenie
Możliwość mycia w zmywarce. Płyty i tackę ociekową możesz bezpiecznie i wygodnie myć w zmywarce. To znaczna oszczędność czasu i energii.

Łatwy do utrzymania w czystości
Tacka ociekowa i nachylone płyty. Płyty są nachylone pod kątem 7°, co pozwala wszystkim sokom i tłuszczowi spłynąć wprost do dużej tacki ociekowej.

Właściwości
Ciało Stal nierdzewna 
Wymiary powierzchni roboczej 30 x 20  cm
Wymiary płyt 30 x 20  cm
Powierzchnia robocza 600 
Długość przewodu zasilającego 0,8  m
Moc 2000 

Specyfikacja
Moc (W): 2 000W
Długość przewodu zasilania: 0.8 m
EAN: 3016661146602
Kolor: Srebrny
Zawartość opakowania

Optigrill

ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.