ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Dostępność

Dostępność


W MAGAZYNIE – GOTOWY DO DOSTAWY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Oznaczone w ten sposób produkty są dostępne w naszych magazynach dystrybucyjnych. Jeżeli towar zostanie zamówiony do godz. 13:30, zostaje wysłany jeszcze tego samego dnia.
Kurier DPD na wskazany adres: towar zamówiony do godz. 13:30 w dni robocze, firma DPD dostarcza w ciągu 2 dni roboczych. W dniu dostawy otrzymają Państwo informacje odnośnie dostawy (SMS i e-mail).
Dostawa przez Pocztę Polską na wskazany adres: towar zamówiony do godz. 13:30 w dni robocze Poczta Polska dostarcza w ciągu 2-3 dni roboczych (otrzymają Państwo SMS-a i e-mail).
 
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE DODATKOWYM
Produkty z takim statusem znajdują się w naszym magaznie dodatkowym, skąd trafiają do magazynu dystrybucyjnego, a następnie za pośrednictwem firmy kurierskiej - do Klienta. Produkt przewozimy w ciągu 2-3 dni od otrzymania zamówienia, a następnie jest on wysyłany. Dla każdego produktu podajemy termin dostawy.
 
PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Tak oznaczonego produktu nie ma aktualnie w naszym magazynie ani u naszego dostawcy. W razie pytań prosimy o kontakt z naszą infolinią: +48 428 810 004, info@digiexpert.pl

Uwaga: W wyjątkowych sytuacjach może dojść do opóźnienia przesyłki o 1 dzień roboczy z powodu przepełnienia magazynu. W razie pytań prosimy o kontakt.
Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar we własnym magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.