ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Dostawa

Dostawa

 

Przed przekazaniem paczki kurierowi lub do punktu odbioru, sprawdzamy produkt wizualnie w naszym magazynie. Następnie zostaje on dokładnie zapakowany w opakowanie transportowe z wypełniaczem w celu uniknięcia uszkodzeń podczas transportu. Zapakowany w ten sposób produkt trafia do działu spedycji, a stąd do klienta lub do punktu odbioru. Wszystkie paczki dostarczane są jako „fragile”, czyli z zachowaniem najwyższej ostrożności. W dniu dostawy paczki do punktu odbioru lub przez spedytora na adres dostawy, otrzymają Państwo SMS-a oraz e-mail z informacją o godzinie dostawy.


Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z dostawy, podobnie jak my jako jako właściciele e-sklepu.

 

Dostawa towaru przez Pocztę Polską

Dostawa paczki trwa zazwyczaj 2-3 dni robocze od nadania. Paczka jest dostarczana na wskazany adres Zamawiającego. Jeżeli paczki nie uda się doręczyć, jest przechowywana na poczcie przez 7 dni. Można również uzgodnić inny termin dostawy, który Państwu bardziej odpowiada. Sposób lub termin dostawy można zmienić na http://www.poczta-polska.pl/ po otrzymaniu wiadomości elektronicznej. Maksymalna suma płatności przy odbiorze wynosi: 2700 zł

Opłata pocztowa wynosi 16 PLN. DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.


Odbiór osobisty Przesylkownia.pl

Przesylkownia.pl to sieć punktów odbioru, która umożliwia odbiór towaru w różnych filiach w Polsce. Zazwyczaj czas dostawy paczki do punktu odbioru wynosi 2-3 dni robocze od nadania. Paczkę można odebrać w punkcie odbioru przez 7 kolejnych dni. Opcja dostawy dostępna tylko w przypadku przesyłek do 5 kg o określonych wymiarach, a w przypadku przesyłek za pobraniem - tylko do wartości 8000 PLN. Opłata za dostawę do punktu odbioru wynosi 10 PLN z VAT. DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty. Więcej informacji o punktach odbioru Przesylkownia.pl znajdą Państwo tutaj.

 

 
Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar we własnym magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.