ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / KONIEC NIECHCIANYCH PREZENTÓW

KONIEC NIECHCIANYCH PREZENTÓW

Obawiasz się, że kupisz produkt, który nie spodoba się obdarowanemu? Akcesoria w złym kolorze, zły model lub markę? Nie martw się. Teraz możesz go zwrócić w ciągu 90 dni, a my zwrócimy Ci pieniądze lub zaproponujemy inny model.

 

Warunki zwrotu towaru:

 1. 1. Towar można zwrócić w ciągu 90 dni od nabycia licząc od dnia sprzedaży, czyli daty na fakturze.
  2. Zwrócić można tylko nierozpakowany i nieużywany towar w oryginalnym opakowaniu łącznie z nieuszkodzoną pieczęcią, jeżeli tam jest.
  3. Towar należy zwrócić wraz z akcesoriami lub dodatkowymi produktami, które zostały zamówione w pakiecie (np. dodatkowe akcesoria ). Jeżeli towar będzie niekompletny, z ceny kupna zostanie potrącona pełna kwota akcesoriów lub dodatkowych produktów, lub zostasnie to uznane za naruszenie warunków promocji.
  4. Nie dotyczy to towaru zamawianych na firmę, czyli zamówień z podanym numerem REGON.
  5. Promocja dotyczy wyłącznie wybranego drobnego sprzętu AGD (nie dotyczy aparatów fotograficznych, obiektywów oraz akcesoriów fotograficznych) i tylko produktów, które są oznaczone logo promocyjnym „KONIEC NIECHCIANYCH PREZENTÓW” w e-sklepie i na fakturze.
  O objęciu promocją z możliwością zwrotu w ciągu 90 dni decyduje samo oznaczenie produktu „KONIEC NIECHCIANYCH PREZENTÓW” w zamówieniu oraz na fakturze. Produkty nieoznaczone nie są objęte promocją.

 

Jak zwrócić towar :

1. Wypełnij formularz, który znajdzisz tutaj.
2. Towar z dołączonym wypełnionym formularzem wyślij na adres: Český velkoobchod s.r.o. , Albatrosová 286, Jesenice u Prahy, 252 42, Czechy, na koszt nadawcy.
3. Jeżeli zwrócony towar będzie spełniać wszystkie warunki, kupujący otrzyma zwrot ceny towaru bez kosztów wysyłki i pakowania. Kwota zostanie wysłana na rachunek kupującego w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego towaru.
W razie niedotrzymania warunków promocji, zostanie sporządzona dokumentacja zdjęciowa dla stanu towaru, po czym zostanie on odesłany na adres klienta na jego koszt.

Dodatkowe warunki: :
1. Kupujący, wysyłając towar na wskazany adres, akceptuje warunki promocji.
2. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji podczas jej trwania lub do jej wycofania czy ukończenia.
3. Organizator może kontrolować przestrzeganie warunków promocji, a w razie sporu rozpatrzeć i ostatecznie rozstrzygnąć każdą kwestię związaną z promocją.
4. Jakiekolwiek roszczenia prawne lub odszkodowanie z tytułu promocji jest wykluczone.
5. Za utratę lub uszkodzenie przesyłki podczas transportu odpowiada nadawca. Dlatego polecamy ubezpieczyć przesyłkę.
  
Głównym celem promocji „KONIEC NIECHCIANYCH PREZENTÓW” jest bezpieczny zakup prezentów dla innej osoby, której możne nie spodobać się zamówiony kolor, model lub marka. Nie ma możliwości zwrócenia produktu, który został rozpakowany lub wypróbowany.
W takich przypadkach obowiązuje standardowy okres 14 dni na odstąpienie od umowy i odpowiednie warunki umowne:
https://www.digiexpert.pl/odst-pienie-od-umowy/
Prosimy pamiętać, że zwrot zakupionych produktów podlega warunkom podanym na tej stronie. Towar nie może być rozpakowany, a wszystkie jego dodatki muszą znajdować się w oryginalnym opakowaniu.

Promocja „KONIEC NIECHCIANYCH PREZENTÓW” w żadnym punkcie nie uchyla możliwości prawnej odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. W tym okresie stosuje się wszystkie warunki wskazane: https://www.digiexpert.pl/odst-pienie-od-umowy/. Chodzi o rozszerzenie możliwości zwrotu towaru ponad ustawowy termin 14 dni.


PROMOCJA WAŻNA OD 01.11.2020 DO 31.12.2020

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar we własnym magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.