ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Drobny sprzęt AGD

Black Friday

Braun Silk-expert Pro 3 PL3121 IPL
PL3121IPL

Inteligentne urządzenie do depilacji sensor SensoAdapt automatycznie dostosowuje się do kolorytu skóry przez cały czas pracy. Dodatkami: precyzyjną głowicą, maszynką do golenia Venus Smooth i saszetką.
Braun Silk-expert Pro 3 PL3121 IPL  - 1
Braun Silk-expert Pro 3 PL3121 IPL - 2/5Braun Silk-expert Pro 3 PL3121 IPL - 3/5Braun Silk-expert Pro 3 PL3121 IPL - 4/5Braun Silk-expert Pro 3 PL3121 IPL - 5/5

z VAT, plus dostawa
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Braun Silk-expert Pro 3 PL3121 IPL
PL3121IPL

Opis produktu
Precyzyjna depilacja
Precyzyjna i dokładna depilacja każdego obszaru ciała. Urządzenie IPL jest dostępne z precyzyjną nasadką, która umożliwia pielęgnację mniejszych i wrażliwych obszarów ciała, takich jak twarz czy okolice bikini.

Pełny program pielęgnacyjny dla ciała i twarzy
Przygotuj skórę, goląc włosy przed każdym zabiegiem IPL. Przed zastosowaniem Braun Silk·Pro 3 użyj minigolarki do twarzy w celu usunięcia meszku włosowego lub maszynki do golenia Venus, aby usunąć włosy na ciele.

Wolna od włosków skóra w 4 tygodnie
Testowane klinicznie pod kątem widocznej redukcji owłosienia w zaledwie 4 tygodnie. Korzystaj z urządzenia raz na tydzień przez miesiąc, aby zauważyć pierwsze efekty oraz zyskać gładką skórę.

Dowiedz się, czy urządzenie IPL jest dla Ciebie odpowiednie
Zabieg IPL jest skuteczny w przypadku jasnego lub pośredniego kolorytu skóry i włosów o kolorze od naturalnego blondu do ciemnego brązu lub czerni. Urządzenie IPL jest mniej skuteczne w przypadku włosów w kolorze jasnego blondu, rudych, siwych i białych, które zawierają mniej melaniny niezbędnej do wchłonięcia światła.

10 trybów intensywności
10 poziomów intensywności IPL zapewnia natężenie światła odpowiednie dla indywidualnego kolorytu skóry. Używaj go, aby uzyskać optymalną skuteczność i profesjonalny poziom bezpieczeństwa jak w salonie kosmetycznym.

Depilacja w mgnieniu oka
Silk-expert Pro 3 to najszybsze urządzenie IPL dostępne na rynku – emituje do 125 błysków na minutę. Stale emitowane szybkie błyski umożliwiają bezproblemowe i wydajne przeprowadzenie zabiegu.

Trwałe usuwanie włosów
Urządzenie IPL emituje do 300 000 błysków: aby usuwać włosy na ciele i twarzy przez około 16 lata, bez konieczności wymiany lampy.

3 delikatne tryby
Tryb normalny, delikatny albo bardzo delikatny. Łatwo zmniejsz poziom mocy urządzenia podczas zabiegu we wrażliwych miejscach.
Specyfikacja
Kolor: Biały
Sposób usuwania włosków: Światło IPL
Zmywalny: NIE
EAN: 4210201211211
Waga (kg): 1,1
Ilość błysków: 300 000
Zawartość opakowania
Precyzyjna głowica
Maszynka do golenia Venus Smooth
Przejściówka z przewodem sieciowym i wtyczką
Saszetka z zamkiem
ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.