Główna strona / Drobny sprzęt AGD / Odkurzacze

Robot Roomba 896
R896040

Bezpłatna dostawa
Robot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu praktycznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 20 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava. Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej.

1 800 zł
1 463 zł (netto)
-16%
2 140 zł
Oszczędzasz 340 zł
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski przy zakupie wszelkich aparatów cyfrowych oraz obiektywów.

Zbliżone produkty
Neato Botvac D7 Connected Neato Botvac D7 Connected
-50%
2 190 zł
Neato Botvac D7 ™ Connected bez problemu wyczyści nawet duże przestrzenie robiąc to w sposób mocny, wydajny i niezawodny. Zbiera brud, włosy i alergeny, dając nam efekt najgłębszej czystości. Za pomocą filtra Ultra Performance wychwytuje dwa razy więcej drobnych cząstek, a zaawansowana spiralna szczotka combo zbiera więcej sierści. Ekskluzywna konstrukcja w kształcie litery D z technologią CornerClever® odnajduje brud wszędzie tam, gdzie się ukrywa - w rogach i wzdłuż ścian.
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk
Robot Roomba i7 Robot Roomba i7
-38%
2 648 zł
Nowy automatyczny odkurzacz amerykańskiej firmy Robot. Urządzenie serii i7 w porównaniu do poprzedniczki Robot 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z Adapt 2.0 na 3.0 umożliwia Robot i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji Robot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakt
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk
Robot Roomba 980 Robot Roomba 980
-52%
2 197 zł
Robot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu praktycznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 20 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava. Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej.
porównaj
Więcej info
Magazyn zewnętrzny (u dostawcy)
Robot Roomba 696 Robot Roomba 696
-39%
1 240 zł
Robot 696: Wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.Wirtualna Ściana emituje wiązkę promieni podczerwonych, których Robot 696 nie przekroczy.
porównaj
Więcej info
W magazynie mniej niż 5 sztuk
Robot Roomba 676 Robot Roomba 676
-44%
1 148 zł
Robot posiada system Dirt Detect, używa czujników optycznych i akustycznych do odnajdywania bardziej zabrudzonych miejsc, na których koncentruje swoją pracę. 3 stopniowy system sprzątania.
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk
Robot Roomba 606 Robot Roomba 606
-36%
984 zł
Robot 606Technologia Dirt Detect - 3-stopniowy system sprzątania
porównaj Więcej info
Wyprzedane
Robot Roomba e5 Grey Robot Roomba e5 Grey
-36%
1 409 zł
Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce. Robot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu praktycznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 20 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava. Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej.
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk
Robot Roomba i7+ Robot Roomba i7+
-38%
3 799 zł
Nowy automatyczny odkurzacz amerykańskiej firmy Robot. Urządzenie serii i7+ w porównaniu do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z Adapt 2.0 na 3.0 umożliwia Robot i7+ skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji Robot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i char
porównaj Więcej info
Wyprzedane

Robot Roomba 896
R896040

Opis produktu

Robot 896

Robot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu praktycznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 20 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Robot oraz roboty mopujące Braava. Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej.

Automatycznie zwiększa moc ssącą na dywanach
Specjalnie profilowane gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści, dzięki czemu robot odkurzacz Robot  896 może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach.

Sprząta zarówno dywany jak i twarde podłogi
Elastyczne gumowe szczotki błyskawicznie dostosowują się do kształtu sprzątanej powierzchni i dokładnie usuwają brud z dywanów i twardych posadzek

Podwójne gumowe szczotki do wszystkich powierzchni
Specjalnie profilowane, elastyczne gumowe szczotki, przeznaczone do różnych powierzchni, doskonale przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów. Dzięki temu robot odkurzacz Robot 896 może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach.

Nawiguje po wielu pomieszczeniach
Dzięki systemowi nawigacji Adapt 2.0, odkurzacz robot Robot 896 używa wysokowydajnego schematu sprzątania i zestawu czujników, aby dostosować proces sprzątania do otoczenia. Manewruje wokół mebli, odkurza pod nimi oraz przy krawędziach.

Znajduje kurz i brud
Używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz Robot  896 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

Sprząta przy krawędziach i w narożnikach
Wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.

Wysokowydajny filtr
Filtr wysokiej wydajności wykonano ze specjalnego materiału, który przechwytuje 99% pyłków, roztoczy i innych alergenów o rozmiarze zaledwie 10 mikronów

Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś
Połącz się z Twoim Robotem  i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji Robot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledź cykle sprzątania oraz kontroluj zapełnienie pojemnika na brud.

Specyfikacja
EAN: 885155013811
Poziom hałasu: 58 dB
Pojemność worka: 0,6L
Waga (kg): 3,8
Czas ładowania: 120 min
Zawartość opakowania

Robot
Stacja ładująca
Podwójny tryb wirtualnej ściany
Zamienny filtr HEPA

Pliki multimedialne


ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.