Główna strona / Drobny sprzęt AGD / Odkurzacze

Robot Roomba i7+
i755840

Bezpłatna dostawa
Nowy automatyczny odkurzacz amerykańskiej firmy Robot. Urządzenie serii i7+ w porównaniu do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z Adapt 2.0 na 3.0 umożliwia Robot i7+ skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji Robot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i char

3 799 zł
3 089 zł (netto)
-38%
6 118 zł
Oszczędzasz 2 319 zł
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski przy zakupie wszelkich aparatów cyfrowych oraz obiektywów.

Zbliżone produkty
Robot Roomba 896 Robot Roomba 896
-16%
1 800 zł
Robot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu praktycznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 20 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava. Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej.
porównaj Więcej info
Wyprzedane
Robot Roomba 676 Robot Roomba 676
-44%
1 148 zł
Robot posiada system Dirt Detect, używa czujników optycznych i akustycznych do odnajdywania bardziej zabrudzonych miejsc, na których koncentruje swoją pracę. 3 stopniowy system sprzątania.
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk
Robot Roomba 696 Robot Roomba 696
-39%
1 240 zł
Robot 696: Wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.Wirtualna Ściana emituje wiązkę promieni podczerwonych, których Robot 696 nie przekroczy.
porównaj
Więcej info
W magazynie mniej niż 5 sztuk
Robot Roomba 980 Robot Roomba 980
-52%
2 197 zł
Robot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu praktycznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 20 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava. Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej.
porównaj
Więcej info
Magazyn zewnętrzny (u dostawcy)
Robot Roomba e5 Grey Robot Roomba e5 Grey
-36%
1 409 zł
Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce. Robot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu praktycznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 20 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava. Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej.
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk
Robot Roomba i7 Robot Roomba i7
-38%
2 648 zł
Nowy automatyczny odkurzacz amerykańskiej firmy Robot. Urządzenie serii i7 w porównaniu do poprzedniczki Robot 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z Adapt 2.0 na 3.0 umożliwia Robot i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji Robot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakt
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk

Robot Roomba i7+
i755840

Opis produktu

Robot i7+

Adapt 3.0

Nowa odsłona nawigacji Adapt 3.0, sprawia że Robot i7+ podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, tworzy wirtualną mapę obszaru pracy oraz uczy się jej aby sprawniej poruszać się po Twoim domu. Adapt 3.0 wykorzystywany w Roombie i7+ oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście przez Robot w serii "i" na wyższy system potwierdza że amerykańska firma w końcu goni konkurencje. Użytkownik może teraz, nie tylko oglądać robota jak sprząta ale również wybierać, którym pomieszczeniem ma zająć się Robot i7+. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z automatycznym odkurzaczem przez WiFi.

Nawigacja optyczna - Smart Mapping
Robot w nowej serii robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji za pomocą kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Robot osiąga znacznie lepsze rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera umożliwia i7+ dokładną orientacje w terenie. Pozwala to by urządzenie w przypadku wyczerpania baterii w trakcie pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana aby ją kontynuować.

Aplikacja mobilna Robot HOME
Robot wyposażył serie i7+ w aplikacje posiadającą znacznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot tworzy mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru pomieszczenia które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane. By cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji Robot HOME. Aplikacja oferuje również możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. Robot HOME tworzy raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji skuteczność odkurzania robota sprzątającego podczas danego cyklu pracy.

3-stopniowy system sprzątania
Klasyczny dla Robot system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Charakterystyczne dla takiej współpracy podzespołów są znakomite efekty sprzątania na dywanach. Nie innowacyjny ale sprawdzony system którego firma trzyma się od pierwszych serii robotów gwarantuje stabilną prace automatycznego odkurzacza który zapewnia świetne efekty sprzątania.

Dirt Detect
Jest to czujnik umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to dokładnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect znakomicie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia często kumulują się w określonych obszarach.

Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce
Wykonane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, skutecznie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich serii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Skuteczne odkurzanie Robot i7 opiera się na pracy szczotek głównych są one bardzo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im znakomite efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania świetnie „rozczesuje” dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.

Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie
Robot  i7+ ze stacją Clean Base automatycznie usuwa brud, przenosząc komfort na wyższy poziom: automatycznie opróżnia się do szczelnego worka, który mieści zawartość do 30 pojemników, dzięki czemu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni.

Akumulator Li-ion 1800mAh
Robot zastosował w robotach serii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Robot 980 została znacznie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym automatyczny odkurzaczu Robot oferuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zmniejsza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion stosowana w większości akumulatorów małego kalibru, znakomicie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.

Specyfikacja
EAN: 5060359289728
Poziom hałasu: 58 dB
Wymiary (mm): 92 x 339 x 339
Pojemność worka: 0,6L
Waga (kg): 12,5
Zawartość opakowania

Robot  i7+
Clean Base Automatic Dirt Disposal
Dirt Disposal Bags
North American Line Cord
Dual Mode Virtual Wall Barrier
Extra High-Efficiency Filter
Extra Side Brush

Pliki multimedialne


ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.