ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Drobny sprzęt AGD / Odkurzacze automatyczne

iRobot Roomba Combo j7+
c715840

Bezpłatna dostawa
AeroForce zmywalny. Technologia iAdapt. Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu. Detekcja i weryfikacja przeszkód w aplikacji. Roomba Combo® j7+ po wykryciu dywanu unosi mopa na samą górę.

4990 zł
4057 zł (netto)
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

iRobot Roomba Combo j7+
c715840

Opis produktu

Roomba Combo® j7+ to pierwszy na świecie robot odkurzająco-mopujący obsługiwany całkowicie bez użycia rąk. Po prostu pozwól mu działać, a podczas jednego cyklu sprzątania zajmie się podłogami i dywanami o powierzchni do 92 metrów kwadratowych. Inne urządzenia typu 2 w 1 unoszą mopa zaledwie na kilka milimetrów nad dywan — albo wcale. Nasz robot unosi mopa na samą górę, nie pozostawiając po sobie mokrych śladów.

Brud i kurz znikają, ponieważ robot odkurzający Roomba® j7+ opróżnia swój pojemnik w stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu do worków AllergenLock™, które zatrzymują 99% pyłków i pleśni. Zamknięty worek oznacza brak bałaganu i unoszącego się kurzu podczas jego opróżniania. Wystarczy wyrzucić zużyty worek do kosza i umieścić nowy w stacji — w higieniczny i łatwy sposób.

Łączy w sobie moc, precyzję i wydajność: aby skutecznie wyręczać Cię w sprzątaniu, robot Roomba® Combo j7+ wykorzystuje wydajny 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10-krotnie większą moc ssącą, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach oraz 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni, które elastycznie dostosowują się do różnych rodzajów podłóg i w które nie zaplątuje się zwierzęca sierść.

W parę chwil przystosuje się do Twojego domu: gruntownie sprząta zarówno dywany, jak i podłogi, automatycznie dostosowując wysokość głowicy czyszczącej, tak aby 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni znalazły się bezpośrednio przy sprzątanym podłożu.

Nie pozwól, aby bałagan pokrzyżował Twoje plany
Dzięki zaawansowanej funkcji mapowania i zgodności z asystentami głosowymi, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ umożliwi Ci sprzątanie miejscowych zabrudzeń, gdy tylko się pojawią, poprzez wydanie polecenia głosowego.

Rozumie więcej poleceń głosowych niż jakikolwiek inny robot sprzątający. Sparuj go z urządzeniami obsługującymi Alexę, Siri lub Asystenta Google i za pomocą komend głosowych, takich jak: "Tell Roomba Combo to vacuum and mop in front of the table", skieruj sobota do sprzątania określonego obszaru w Twoim domu.

Robot odkurzający Roomba® Combo j7+ wykonuje swoją pracę, szukając kurzu i unikając przeszkód. Technologia reaktywnych czujników informuje robota odkurzającego Roomba® o problematycznych miejscach, dzięki czemu wie, gdzie się skierować, aby nie utknąć pod meblami. Tylko urządzenia iRobot są wyposażone w technologię Dirt Detect™, która pozwala im skupić się na zabrudzonych miejscach, takich jak obszary o dużym natężeniu ruchu w domu.

Firma iRobot zawsze stosuje najwyższe standardy szyfrowania danych, poparte deklaracją gwarancji bezpieczeństwa informacji. Dane wykorzystujemy wyłącznie w celu zapewnienia większego komfortu użytkowania i jak najlepszej wydajności robota. iRobot Roomba Combo j7 chroni Twoje dane i jest odporny na cyberataki, czego dowodem jest atest TUV SÜD Cybersecurity Certification (CSC). TÜV SÜD od wielu lat poddaje weryfikacji i certyfikacji systemy techniczne i urządzenia, pod kątem ich bezpieczeństwa. Certyfikacje poświadczające ochronę danych w ramach IoT są wyraźnym sygnałem dla świadomych konsumentów, którzy chcą być pewni, że producent sprzętu, robi wszystko, by nie narażać użytkownika na szkody.

Specyfikacja
Wi-Fi: TAK
Mycie: TAK
Wymiary (mm): 338 x 339 x 87
Pojemność zbiornika na wodę: 210 ml
Poziom hałasu: 60 dB (A)
Waga (kg): 3.2 kg
Smart: TAK
Czas ładowania: 180 min.
Pojemność worka: 0,4L
Pojemność (mAh): 2410 мАч
Rodzaj podłogi: Do czyszczenia kafelków i podłóg drewnianych, Dywany
Wskaźnik zapełnienia worka: TAK
Wytrzymałość baterii: 75 min.
Zawartość opakowania

Stacja Clean Base
2 wymienne worki na brud AllergenLock
Przewód
Dodatkowy filtr
Dodatkowa szczotka boczna

ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.