ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Drobny sprzęt AGD / Odkurzacze automatyczne

Philips FC8822 / 01
FC8822 / 01

Bezpłatna dostawa
Dzięki bezszczotkowej nasadce TriActive XL, dużej mocy ssania w trybie Turbo 1800 Pa i 3-stopniowemu systemowi czyszczenia z funkcją ścierania na sucho odkurzacz automatyczny Philips SmartPro Active czyści 2 razy szybciej.
Philips FC8822 / 01  - 1
Philips FC8822 / 01 - 2/5Philips FC8822 / 01 - 3/5Philips FC8822 / 01 - 4/5Philips FC8822 / 01 - 5/5

1199 zł
975 zł (netto)
-40%
1999 zł
Oszczędzasz 800 zł
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Philips FC8822 / 01
FC8822 / 01

Opis produktu
Czujniki podczerwieni do wykrywania i unikania przeszkód
Nowy odkurzacz automatyczny/robot firmy Philips jest wyposażony w 6 czujników podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy lub przewody, aby urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi.

Zaplanuj sprzątanie na cały tydzień
Odkurzacz jest wyposażony w funkcję planowania tygodniowego, która umożliwia zaplanowanie sprzątania na cały tydzień — można ustawić inny czas na każdy dzień. Odkurzacz automatyczny uruchomi się nawet wtedy, gdy nie ma nikogo w domu, dzięki czemu można cieszyć się czystością bez wysiłku.

Akumulator litowo-jonowy o dużej mocy zapewnia 120 minut pracy
Wydajny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej niż standardowe akumulatory. Nowy odkurzacz automatyczny pracuje nawet przez 120 min.

Wirtualna ściana zapobiega przedostaniu się odkurzacza poza granice obszaru
Wirtualna ściana tworzy niewidoczną barierę, której odkurzacz automatyczny nie może przekroczyć. Ta bariera może służyć do zamknięcia odkurzacza w określonym pomieszczeniu lub obszarze, a także do powstrzymania go przed zbliżaniem się do przewodów elektrycznych lub komputerowych, delikatnych przedmiotów znajdujących się na podłodze itp. Wirtualna ściana ma zasięg ok. 2 metrów.

3-stopniowy system czyszczenia z funkcją wycierania na sucho
Najpierw dwie długie szczotki zgarniają kurz i brud na drogę przemieszczania się odkurzacza automatycznego. Następnie nasadka zbiera kurz i brud dzięki silnikowi o dużej mocy. Na końcu nakładka do wycierania na sucho optymalizuje czyszczenie, zbierając z podłogi nawet najdrobniejszy kurz.

Odkurzacz automatyczny wykrywa najbrudniejsze miejsca, aby lepiej je wyczyścić
Funkcja czujnika kurzu sprawia, że odkurzacz automatyczny sam wykrywa miejsca, w których zebrało się najwięcej kurzu, i pozostaje w nich o kilka sekund dłużej, aby je lepiej wyczyścić.

4 tryby czyszczenia do różnych miejsc
4 tryby sposobu czyszczenia dostosowane do każdego mieszkania. W trybie „z” odkurzacz automatyczny/robot porusza się zygzakiem, aby pokryć stosunkowo dużą powierzchnię. W trybie zderzania odkurzacz porusza się w linii prostej, a gdy uderzy w jakiś przedmiot, wybierze inny, losowo wybrany kierunek ruchu. W trybie spiralnym odkurzacz porusza się po kole, zwiększając stopniowo jego promień. W trybie podążania wzdłuż ścian odkurzacz robot porusza się blisko ściany i równolegle do nich.

Tryb zasysania TURBO umożliwia intensywne czyszczenie
Tryb ssania turbo umożliwia intensywne czyszczenie.

Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z większej odległości
Pilot umożliwia sterowanie odkurzaczem z większej odległości i wykonywanie kilku czynności. Można sprawić, że odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania oraz nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej.

Nasadka TriActive XL czyści dwukrotnie większą powierzchnię za jednym pociągnięciem
Nasadka TriActive XL daje możliwość skutecznego i dokładnego odkurzania, teraz 2 razy szybciej dzięki: 1. Bardzo szerokiej nasadce, która czyści dwa razy większą powierzchnię za jednym razem. 2. Trzem otworom ssącym zbierającym kurz z przodu i po bokach. 3. Elastycznej listwie zbierającej kurz pozostały z tyłu. 4. Nasadce dopasowującej się do powierzchni i minimalizującej utratę mocy ssania na różnych podłogach.

System Smart Detection dostosowuje sposób czyszczenia do otoczenia
Odkurzacz automatyczny jest wyposażony w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, do 25 czujników, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie skutecznie samo sprząta. Odkurzacz automatyczny poznaje otoczenie i wybiera optymalną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej.

Specyfikacja
Rodzaj podłogi: Do czyszczenia kafelków i podłóg drewnianych, Dywany
Poziom hałasu: 63 dB
8710103779179: 8710103814214
Kolor: Czarny
Wytrzymałość baterii: 120 min.
Czas ładowania: 240 min
Waga (kg): 1,95 kg
Pojemność worka: 0,4L
Zawartość opakowania

ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.