ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Drobny sprzęt AGD / Odkurzacze automatyczne

iRobot Roomba i7 (i7158)
7158

Bezpłatna dostawa
Nowy automatyczny odkurzacz amerykańskiej firmy Robot. Urządzenie serii i7 w porównaniu do poprzedniczki Robot 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z Adapt 2.0 na 3.0 umożliwia Robot i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji Robot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakt
iRobot Roomba i7 (i7158)  - 1
iRobot Roomba i7 (i7158) - 2/4iRobot Roomba i7 (i7158) - 3/4iRobot Roomba i7 (i7158) - 4/4

2059 zł
1674 zł (netto)
-52%
4290 zł
Oszczędzasz 2231 zł
Szt.
Gwarancja: 24 miesiące
W magazynie 50 i więcej sztuk

Produkt jest w naszym magazynie dystrybucyjnym.

Dzisiaj zamówienie - jutro wysyłka! Termin dostawy 2-3 dni.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

iRobot Roomba i7 (i7158)
7158

Opis produktu

Adapt 3.0 
Nowa odsłona nawigacji Adapt 3.0, sprawia że Robot i7 podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, tworzy wirtualną mapę obszaru pracy oraz uczy się jej aby sprawniej poruszać się po Twoim domu. Adapt 3.0 wykorzystywany w Roombie i7 oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście przez Robot w serii "i" na wyższy system potwierdza że amerykańska firma w końcu goni konkurencje. Użytkownik może teraz, nie tylko oglądać robota jak sprząta ale również wybierać, którym pomieszczeniem ma zająć się Robot i7. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z automatycznym odkurzaczem przez WiFi.

Nawigacja optyczna - Smart Mapping
Robot w nowej serii robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji za pomocą kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Robot osiąga znacznie lepsze rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera umożliwia i7 dokładną orientacje w terenie. Pozwala to by urządzenie w przypadku wyczerpania baterii w trakcie pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana aby ją kontynuować.

Aplikacja mobilna Robot HOME 
Robot wyposażył serie i7 w aplikacje posiadającą znacznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot tworzy mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru pomieszczenia które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane. By cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji Robot HOME. Aplikacja oferuje również możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. Robot HOME tworzy raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji skuteczność odkurzania robota sprzątającego podczas danego cyklu pracy.

3-stopniowy system sprzątania
Klasyczny dla Robot system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Charakterystyczne dla takiej współpracy podzespołów są znakomite efekty sprzątania na dywanach. Nie innowacyjny ale sprawdzony system którego firma trzyma się od pierwszych serii robotów gwarantuje stabilną prace automatycznego odkurzacza który zapewnia świetne efekty sprzątania.

Dirt Detect
Jest to czujnik umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to dokładnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect znakomicie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia często kumulują się w określonych obszarach.

Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce
Wykonane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, skutecznie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich serii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Skuteczne odkurzanie Robot  i7 opiera się na pracy szczotek głównych są one bardzo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im znakomite efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania świetnie „rozczesuje” dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.

Akumulator Li-ion 1800mAh
Robot zastosował w robotach serii i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Bateria zastosowana w nowym automatyczny odkurzaczu Robot oferuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zmniejsza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion stosowana w większości akumulatorów małego kalibru, znakomicie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.Specyfikacja
Waga (kg): 3,5 kg
Pojemność worka: 0,6L
Wymiary (mm): 92 x 339 x 339
Poziom hałasu: 58 dB
Czas ładowania: 75 min.
Rodzaj podłogi: Do czyszczenia kafelków i podłóg drewnianych, Dywany
Smart: TAK
Mycie: NIE
Wi-Fi: TAK
Zawartość opakowania

Robot i7
Side brush
AeroForce® Filter
Charging station

Pliki multimedialne


ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.