Główna strona / Drobny sprzęt AGD / Odkurzacze automatyczne

Xiaomi Lydsto R1 Black
HD-STYTJ-B03

Moc ssania 2700 Pa. Pojemność baterii 5200 mAh. Zalecana powierzchnia 250 m². Pojemność zbiornika na śmieci 300 ml + 3 L.
Xiaomi Lydsto R1 Black  - 1
Xiaomi Lydsto R1 Black - 2/4Xiaomi Lydsto R1 Black - 3/4Xiaomi Lydsto R1 Black - 4/4

1699 zł
1381 zł (netto)
z VAT, plus dostawa
Szt.
Gwarancja: 24 miesiące
W magazynie mniej niż 5 sztuk

Produkt jest w naszym magazynie dystrybucyjnym.

Zamów dziś, towar wyślemy pojutrze 29. 11.. 

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Xiaomi Lydsto R1 Black
HD-STYTJ-B03

Opis produktu

Inteligentny Lydsto R1 odkurza, mopuje i automatycznie opróżnia pojemnik. Zintegrowana stacja ładująca została wyposażona w zbiornik na kurz o pojemności 3l, dzięki czemu ograniczysz kontakt z roztoczami do minimum. Mocna bateria 5200 mAh zapewnia sprzątanie do 150 minut, a Lydsto R1 sam nad nią czuwa. W przypadku braku energii, odkurzacz wróci do stacji dokującej i po naładowaniu wznowi swoją pracę. Lydsto R1 za sprawą czujników, bez problemu poradzi sobie z przeszkodami i uskokami powierzchni. Podczas manewrowania rozpoznaje schody i hamuje, unikając upadku. Pokonuje przeszkody aż do 2cm wysokości, z łatwością wjeżdza na dywany oraz progi. Lydsto R1 ma wbudowane 4 poziomy mocy, możesz je regulować przy użyciu aplikacji. Samo sterowanie jest bardzo intuicyjne. Aplikacja Lydsto pozwala na modyfikowanie mapy, tworzenie wirtualnych ścian oraz programowanie cykli sprzątania. Sprawowanie kontroli nad urządzeniem ułatwią także komunikaty głosowe. Oba te usprawnienia występują w języku polskim.

150 minut pracy

Odkurzacze automatyczne mogą dysponować niezwykle wydajnym akumulatorem, a dzięki temu ich maksymalny czas działania będzie bardzo długi. Ten model odkurzacza może działać bez przerwy nawet przez 150 minut, a to wystarczająco długo, by posprzątać duży dom lub bardzo przestronne biuro albo wykonać kilkakrotne odkurzanie mniejszej powierzchni. Jeśli więc poszukiwany jest odkurzacz automatyczny do dużego metrażu, warto postawić na model o tych parametrach.

Sterowanie odkurzaczem za pomocą aplikacji mobilnej
Do obsługi tego odkurzacza wystarczy aplikacja na urządzenia mobilne. Możesz sterować jego działaniem z telefonu lub tabletu bez konieczności podnoszenia się z kanapy. Aplikacja umożliwia nie tylko zdalną aktywację odkurzacza, ale też jego dokładne programowanie.

Bezprzewodowa komunikacja za pomocą WiFi
Programuj jego działanie za pośrednictwem aplikacji i korzystając z łączności poprzez WiFi. Ten model urządzenia posiada wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu może zostać przyłączony do sieci domowej, co zdecydowanie ułatwi jego obsługę.

Regulowana moc ssania
Odkurzanie podłoży twardych jest łatwiejsze niż dokładne sprzątanie zabrudzeń z dywanów. Odkurzacz automatyczny może dysponować opcją regulacji mocy. Tak jest właśnie w tym modelu urządzenia – moc działania można dopasować do konkretnej sytuacji, podłoża, a także do stopnia zabrudzenia odkurzanej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu odkurzanie jest łatwiejsze i skuteczniejsze.




Instrukcja obsługi w języku angielskim.


Specyfikacja
Poziom hałasu: 64 dB
Pojemność (mAh): 5 200 mAh
EAN: 6972055221027
Kolor: Czarny
Pojemność worka: 200 ml
Mycie: TAK
Czas ładowania: 300 min
Wytrzymałość baterii: 150 min.
Wi-Fi: TAK
Zawartość opakowania
Zbiornik wodny
Pojemnik na kurz
Szczotka boczna
2w1 stacja ładująca oraz główny zbiornik
7 szt. worków na kurz
30 szt. ściereczek mopujących jednorazowego użytku
Mop z tkaniny
Uchwyt do mopa ściereczkowego
ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.