Główna strona / Drobny sprzęt AGD

Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8432/03 Black
HX8432/03

Bezpłatna dostawa
Dzieki zastosowaniu Philips Sonicare AirFloss Ultra możemy uzyskać efekt usunięcia nawet 99,9 % płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych.

364 zł
296 zł (netto)
-28%
508 zł
Oszczędzasz 144 zł
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski przy zakupie wszelkich aparatów cyfrowych oraz obiektywów.

Zbliżone produkty
Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04
-32%
661 zł
Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04. Szczoteczka posiadająca zasilanie Akumulatorowe.
porównaj
Więcej info
W magazynie 5 i więcej sztuk
Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8331/01 Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8331/01
-17%
349 zł
Irygator jest szczególnie zalecany jako uzupełnienie szczotkowania zębów. Jeżeli nie korzystasz regularnie z nici dentystycznych to ten irygator jest dla Ciebie. Dzięki niemu można w sposób poprawny wyczyścić przestrzenie międzyzębowe.
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk

Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8432/03 Black
HX8432/03

Opis produktu

Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8432/03 Black

Dlaczego irygator to lepsze rozwiązanie jak nić dentystyczna?

Nić dentystyczna może być kłopotliwa w użyciu, kosztowna, a nieprawidłowe jej używanie może narażać nas na skaleczenie czy otarcie dziąsła. Dlatego alternatywnym rozwiązaniem na skuteczne wyczyszczenie przestrzeni międzyzębowych z resztek pokarmu jest bezpieczny Philips Sonicare AirFloss Ultra, czyli elektryczna „nić dentystyczna”. AirFloss można użyć z czystą wodą lub z płynem do płukania ust, dzięki czemu zwiększymy dodatkowo jego skuteczność.

Jakie są zalety irygatora Philips Sonicare AirFloss Ultra?

- Dzieki zastosowaniu Philips Sonicare AirFloss Ultra możemy uzyskać efekt usunięcia nawet 99,9 % płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych.

- Stosując AirFloss Ultra uzyskujemy podobne efekty jak przy czyszczeniu nicią dentystyczną lub w wypadku osób z podrażnieniami dziąseł – szczoteczka manualną i antybakteryjnym płynem do płukania jamy ustnej.

- Efekty, jakie można uzyskać dzięki zastosowaniu irygatora do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych są potwierdzone klinicznie w badaniach. Efekt w postaci poprawy stanu dziąseł odnotowuje się już po dwóch tygodniach stosowania ładowanego irygatora AirFloss Ultra. Dzięki temu, że irygator łagodnie rozbija i skutecznie usuwa płytkę nazębną wydajnie zapobiega powstawaniu próchnicy w przestrzeniach międzyzębowych, które są trudno dostępne zarówno dla szczoteczki manualnej jak i elektrycznej.

- Ponadto delikatność irygatora sonicznego powoduje, że podczas jego stosowania zauważamy również znaczną poprawę stanu zdrowia dziąseł.

- Oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych za pomocą ładowanego irygatora Philips Sonicare AirFloss Ultra uzyskujemy dzięki innowacyjnej technologii łączącej w sobie siłę powietrza oraz wody. Dysza wykorzystująca silny strumień powietrza oraz mikrokropelki płynu (wody bądź płynu do płukania jamy ustnej) wykazuje się najwyższą wydajnością a co za tym idzie niezwykłą skutecznością w połączeniu z delikatnością i bezpieczeństwem stosowania. Siłę strumienia można dostosowywać do swoich potrzeb i indywidualnych preferencji. Umożliwia to trzystopniowa regulacja siły strumienia.

- W zależności od potrzeb lub preferencji możemy uzyskać pojedynczy, podwójny lub potrójny strumień powietrza i mikrokropelek.

- Kolejną przewagą jaką wykazuje Philips Sonicare AirFloss Ultra w stosunku do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych nitką tradycyjną jest znaczna oszczędność czasu jaką dzięki zastosowaniu irygatora uzyskujemy. Wystarczy minuta, żeby wyczyścić całą jamę ustną.

- Istnieje możliwość wyboru i ustawienie siły strumienia w trybie automatycznym co znacznie usprawnia korzystanie z irygatora.

- Ergonomiczny uchwyt irygatora jest wygodny w użytkowaniu.

- Natomiast wskaźnik LED na uchwycie sygnalizuje poziom naładowania, dzięki czemu nic nas nie zaskoczy podczas użytkowania irygatora sonicznego.

- Żywotność akumulatora to aż dwa tygodnie, natomiast do pełnego naładowania wystarczą 24 godziny. 

Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych jest niezwykle ważne dla higieny jamy ustnej, w profilaktyce próchnicy a co za tym idzie dla dobrej kondycji całego organizmu i naszego codziennego poczucia komfortu. Używanie nici dentystycznej często nastręcza problemów i trudno o regularność tej metody. Dzięki ładowanemu irygatorowi Philips Sonicare AirFloss Ultra, którego użytkowanie jest łatwe, bardzo szybkie i przyjemne łatwiej wyrobić sobie ten zdrowy nawyk, a potem utrzymać go dla zdrowia jamy ustnej, urody, świeżego oddechu i komfortu.

Zestawy wyposażone są w dodatkową dyszę do irygatora oraz ładowarkę. Dyszę należy wymieniać co sześc miesięcy. 

Specyfikacja
Kolor: Czarny
Zasilanie: Akumulator
Zawartość opakowania

Philips Sonicare Airfloss Ultra 
irygator
2x końcówka 
ładowarka 

ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.