ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Główna strona / Drobny sprzęt AGD / Sprzęt AGD / Ekspresy do kawy

Krups EA875E10
EA875E10

Moc 1450 W. Ciśnienie 15. Pojemność zbiornika na wodę 3 l. Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą 250 g. Liczba poziomów temperatury 3. Automatyczne ustawienie mocy 3. Regulacja temperatury kawy 3.
Krups EA875E10  - 1
Krups EA875E10 - 2/5Krups EA875E10 - 3/5Krups EA875E10 - 4/5Krups EA875E10 - 5/5

3488 zł
2836 zł (netto)
z VAT, plus dostawa
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Zbliżone produkty
Philips EP2235/40 Philips EP2235/40
1880 zł
Panel sterowania, LatteGo pojemność pojemnika na odpadki: 12 porcji, ustawienia mocy aromatu: 3, ustawienia młynka: 12. Czarny błyszczący. LatteGo, 3 drinks
porównaj
Więcej info
W magazynie 10 i więcej sztuk

Krups EA875E10
EA875E10

Opis produktu
Dotknij intuicji i spersonalizuj swój ekspres dzięki możliwości stworzenia aż 2 profili użytkownika. Nadaj im nazwę i dopasuj kolor dla dodatkowej wygody użytkownia. Ciesz się smakiem kawy, przygotowanej za każdym razem tak jak lubisz, dzięki SMART SCREEN - kolorowemu, dotykowemu wyświetlaczowi z intuicyjnym systemem podświetleń. Teraz jeszcze szybciej dostosujesz ustawienia do swoich preferencji zapisując nawet 7 ulubionych przepisów w każdym profilu. Z ekspresem Intuition Preference+ z technologią Quattro Force za każdym razem przygotujesz kawę o wyważonym smaku i bogatym aromacie. Urządzenie ma lekko pochyły kształ, frontalny dostęp do pojemnika na fusy oraz tacę ociekową, zapobiegającą przeciekaniu. O konieczności uzupełnienia ziaren lub wody czy opróżnieniu pojemnika na fusy i tacki ociekowej informuje system czerwonych podświetleń. To wszystko sprawia, że korzystanie i dbanie o urządznie jest naprawdę proste. Zintegrowany system OTC i ruchoma dysza spieniająca pozwalają na przygotowanie wielu napojów w tym mlecznych, w kubkach o różnej wysokości. Szybki i intuicyjny proces parzenia kawy pozwoli Ci przeznaczyć maksimum czasu na relaks z filiżanką ulubionego napoju w dłoni.

Dotknij intuicji
Kolorowy, dotykowy wyświetlacz, przypominający w obsłudze smartfona, zapewnia łatwe przygotowywanie napojów i szybki dostęp do wszystkich funkcji ekspresu. Dzięki niemu możesz utworzyć 2 profile użytkownika, nadać im nazwy i kolory oraz spersonalizować kawę, zapisując do 7 ulubionych przepisów.

Intuicyjna obsługa
Intuicyjne wskaźniki świetlne ułatwiają codzienne korzystanie z ekspresu: czerwone wskaźniki przeprowadzą Cię przez proces użytkowania i czyszczenia urządzenia informując o wymaganych czynnościach np. uzupełnieniu wody czy opróżnieniu tacki ociekowej, a kolorowe skrócą i uproszczą proces parzenia ulubionej kawy.

Duży wybór kaw za jednym dotknięciem
Możliwość wyboru spośród 24 automatycznych programów i idealnie spienione mleko dzięki Systemowi OTC pozwala przygotować jednocześnie 2 filiżanki doskonałego cappuccino, caffe latte oraz macchiatto.

Kawa taka, jaką lubisz
Możliwość utworzenia aż 2 profili użytkownika. W każdym z nich zapiszesz do 7 ulubionych przepisów. Dla dodatkowej personalizacji możesz nazwać swój profil oraz nadać mu kolor. Kolor podświetlenia, rodzaj i moc napoju możesz wybrać również dla swoich przepisów, tak by cieszyć się smakiem kawy zaparzonej tak, jak lubisz za każdym razem.

Wygodny w użyciu
Z łatwością korzystaj z ekspresu każdego dnia dzięki: lekko pochyłemu kształtowi urządzenia, który poprawia widoczność wyświetlacza, regulowanej wylewce, frontalnemu dostępowi do pojemnika na fusy i tacy ociekowej zapobiegającej przeciekaniu.

Łatwe czyszczenie
Mniej czasu spędzonego na czyszczeniu, to więcej czasu z filiżanką ulubionej kawy w dłoni. Wbudowany system czyszczący, wykorzystujący automatyczny cykl płukania, nie wymaga ręcznego czyszczenia.
Specyfikacja
Waga (kg): 8.2 kg
Pojemność zbiornika na wodę: 3 L
Rodzaj technologii: Automatic
Automatyczne czyszczenie: TAK
Automatyczne wyłączanie: TAK
Wyświetlacz dotykowy: TAK
Pojemność zbiornika na ziarna kawy (g): 250
Program usuwania kamienia, czyszczenia i płukania: TAK
Moc (W): 1450
Ciśnienie pompy (bar): 15
EAN: 3016661159510
Wymiary (mm): 365 × 240 × 400
Zawartość opakowania
Ekspres do kawy
Pliki multimedialne


ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.