Główna strona / Sport / Bieganie / Monitory pracy serca, pulsometry

Garmin Forerunner 945 Optic
010-02063-01

Garmin Forerunner 945 Optic: Nie można biec bez odpowiedniego rytmu. Zsynchronizuj swoją ulubioną muzykę z zegarkiem. Biegaj jeszcze dłużej dzięki baterii, która działa nawet przez 10 godzin w trybie GPS z włączoną muzyką.

2359 zł
1918 zł (netto)
z VAT, plus dostawa
-13%
2718 zł
Oszczędzasz 359 zł
Gwarancja: 24 miesiące
Wyprzedane

Produkt niedostępny. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Dlaczego u nas
Bezpieczne zakupy

Jesteśmy zweryfikowanym klientem portalu i posiadamy dTest i APEK certyfikat.

Punkty odbioru

Swój towar możesz odebrać także w punktach odbioru.

Towar w magazynie

98% wszelkiego asortymentu jest w magazynie i jest on przygotowany do natychmiastowej wysyłki.

Darmowa dostawa

DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty.

Zbliżone produkty
Garmin Fenix 6S Silver black/black band Garmin Fenix 6S Silver black/ black band
-23%
2099 zł
Zaprojektowany z myślą o wygodnym dopasowaniu do mniejszych nadgarstków fēnix 6S to wielodyscyplinowy zegarek GPS o przekątnej 1,2 cala dla sportowców i poszukiwaczy przygód, którzy dotrzeć dalej bez dodatkowego obciążenia.
porównaj
Więcej info
W magazynie 5 i więcej sztuk
Garmin Forerunner 935 czarny.BAZAR. Używane. Nie działa GPS i wysokościomierz  Garmin Forerunner 935 czarny. BAZAR. Używane. Nie działa GPS i wysokościomierz
 
Trenuj jeszcze dłużej dzięki baterii, na której możesz polegać, nawet podczas triathlonu długodystansowego lub ultramaratonu.
porównaj Więcej info
W magazynie mniej niż 5 sztuk
 
porównaj Więcej info
W magazynie mniej niż 5 sztuk
Garmin Forerunner 935. Błędny pomiar GPS, kroków Garmin Forerunner 935. Błędny pomiar GPS, kroków
 
Trenuj jeszcze dłużej dzięki baterii, na której możesz polegać, nawet podczas triathlonu długodystansowego lub ultramaratonu.
porównaj Więcej info
W magazynie mniej niż 5 sztuk
Garmin Fenix 6 Solar, Silver/Black Band Garmin Fenix 6 Solar, Silver/ Black Band
2480 zł
Zaprojektowany z myślą o wygodnym dopasowaniu do mniejszych nadgarstków fēnix 6 to wielodyscyplinowy zegarek GPS o przekątnej 1,3 cala dla sportowców i poszukiwaczy przygód, którzy dotrzeć dalej bez dodatkowego obciążenia.
porównaj
Więcej info
W magazynie 30 i więcej sztuk

Garmin Forerunner 945 Optic
010-02063-01

Opis produktu

Garmin Forerunner 945

GARMIN COACH
Porady ekspertów i bezpłatne plany treningowe są dostosowywane do Ciebie i Twoich celów. Treningi synchronizują się bezpośrednio z zegarkiem.

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE
Zmień plan treningu, korzystając z profili aktywności do jazdy na rowerze, pływania na basenie, wiosłowania stacjonarnego, ćwiczeń na maszynie eliptycznej, ćwiczeń na schodach i nie tylko.

CZUJNIK TĘTNA NA NADGARSTKU
Rejestruj dane tętna4 i korzystaj z alertów informujących o wysokim tętnie utrzymującym się podczas odpoczynku. Sprawdź, jak ciężko pracuje Twoje serce podczas ćwiczeń, nawet pod wodą.

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS
Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

DYNAMIKA BIEGU
Po połączeniu ze zgodnym akcesorium zegarek Forerunner 945 mierzy kluczowe parametry biegu, takie jak rytm, długość kroku, czas kontaktu z podłożem czy równowaga.

PUŁAP TLENOWY
Trenuj mądrzej ze wskaźnikiem pułapu tlenowego uwzględniającym nawet zmiany w wydolności, które mogą być spowodowane wysoką temperaturą lub wysokością nad poziomem morza.

PRZYGOTOWANIE WYDOLNOŚCIOWE
Podczas biegu analizuj tempo, a także tętno i jego zmienność, w celu oceny w czasie rzeczywistym bieżącej wydolności organizmu.

STAN WYTRENOWANIA
Ten wskaźnik uwzględnia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu.

EFEKT TRENINGU
Zobacz, w jaki sposób ćwiczenia wpływają na rozwój wytrzymałości, prędkości i siły — zapoznaj się z informacjami na temat efektów treningu aerobowego i beztlenowego .

OBCIĄŻENIE TRENINGOWE
Ta statystyka dotyczy intensywności treningów z ostatnich 7 dni. Dane są porównywane z optymalnym zakresem dla Twojej kondycji fizycznej i historią ostatniego treningu.

DŁUŻSZY CZAS PRACY BATERII
Do 2 tygodni pracy baterii w trybie zegarka i do 10 godzin w trybie GPS z muzyką. Użyj trybu UltraTrac™, aby zyskać pewność, że masz wystarczająco dużo energii, by przetrwać najdłuższy bieg.

KOLOROWE MAPY
Bez względu na to, czy biegasz po ulicach miasta, czy jeździsz po leśnych szlakach, dzięki mapom wgranym do zegarka Forerunner 945 nigdzie się nie zgubisz.

FUNKCJA CLIMBPRO
Korzystając z funkcji planowania wspinaczek ClimbPro na pobranych trasach, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

SZCZEGÓŁOWA NAWIGACJA
Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ
Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać, aby otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

PULSOKSYMETR
Ten nadgarstkowy pulsoksymetr6 sprawdza poziom natlenienia krwi w celu zaawansowanego monitorowania snu i aklimatyzacji na dużej wysokości.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™
Mierzy poziom energii w organizmie, dzięki czemu można znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.

ŚLEDZENIE CYKLU MENSTRUACYJNEGO
Śledź szczegóły cyklu menstruacyjnego, rejestruj objawy fizyczne i emocjonalne, a także notuj cykle regularne, nieregularne lub przejście w menopauzę, aby lepiej zrozumieć swoje ciało.

MUZYKA NA NADGARSTKU
Synchronizuj listy odtwarzania z wybranych serwisów do strumieniowego odtwarzania muzyki6 — takich jak Deezer, Amazon Music i Spotify® — bezpośrednio z zegarkiem. W zegarku Forerunner 945 można zapisać do 1000 utworów.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU
Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym smartfonem

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA
Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

CONNECT IQ™ STORE
Zdobywaj niestandardowe tarcze zegarka, dodawaj pola danych i pobieraj aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.

SYNCHRONIZACJA Z GARMIN CONNECT™
Przesyłaj dane dotyczące swojej aktywności do aplikacji Garmin Connect pozwalającej nawiązać kontakt z prężnie działającą społecznością internetową, której członkowie mogą na bieżąco komunikować się i rywalizować, a nawet dzielić się w mediach społecznościowych swoimi osiągnięciami.

Specyfikacja
GPS: TAK
Kolor: Czarny
Wymiary (mm): 47 x 47 x 13,9 mm
EAN: 753759211684
Bluetooth: TAK
GLONASS: TAK
Czas ładowania: 120 min
Parameter 2: GPS
Parameter 1: Czarny
Język interfejsu: CZ, DE, DK, ENG, ES, FR, HR, HU, NL, PL, PT, RU, SI, SK
Przeznaczenie: Unisex
Kompatybilny OS: Android, iOS
Pomiar tętna z nadgarstka: TAK
Zawartość opakowania

Garmin Forerunner 945
Przewód do ładowania

Pliki multimedialne


ZAPYTAJ O PRODUKT
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Przesyłając zapytanie, jestem świadomy przetwarzania moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie.